Бургундський хрест: відмінності між версіями
[перевірена версія] | [перевірена версія] |
Вилучено вміст Додано вміст
Leonst (обговорення | внесок) →Галерея: оформлення |
|||
Рядок 72:
Файл:Flag of the Tercios Morados Viejos.svg|Coronela прапор іспанської ''[[Tercio|терції]]'' дивізії ''Morados Viejos терції'' (старий червоний або пурпурний колір).
Файл:Banner of the Burgundian Cross of Burgundy.svg|Прапор бургундського хреста з вогнем та золотим руном.
Файл:Flag of Cross of Burgundy.svg|Червоний хрест Бургундії на білому тлі був прапором [[Carlism|Карлізму]] та [[Requetés|Рекеш за]] часів [[Francoist Spain|франкістської Іспанії]].<ref>Flags of the World (ed.):The Burgundy cross,... used by Spain, especially at sea, for many years. In much more recent times, it was a symbol of Carlism (''Requetés'') during the Spanish Civil War and afterwards, and by the Traditionalist Party (''Partido Tradicionalista'') during the post-Franco years [http://www.crwflags.com/fotw/flags/es_brgdy.html crwflags.com] [https://books.google.com/books?id=7a48AAAAIAAJ&printsec=frontcover&dq=carlism&source=bl&ots=DFmjozjvoF&sig=AR7nF0m9oCZdP1aghPkdKSqOe4A&hl=es&sa=X&ei=qHAYUOb-FbON0wXfn4DwAw&redir_esc=y#v=onepage&q=carlism&f=false google.es]</ref>
Файл:Bandera de la Nueva España.svg|Прапор і королівський стандарт [[New Spain|Нової Іспанії]].
</gallery>
{| class="wikitable" style="margin:1em auto; text-align:center;"
|[[
|[[
|-
| [[Герб Іспанії|Королівський герб Іспанії]] <br
| [[Герб Іспанії|Королівський герб Іспанії]] <br
|}
{| class="wikitable" style="margin:1em auto; text-align:center;"
Рядок 88:
|[[Файл:Coat_of_Arms_of_Juan_Carlos_I_of_Spain.svg|центр|197x197пкс]]
|-
| [[Герб Іспанії]]
| [[Герб Іспанії]]
| [[Герб Іспанії]]
| [[Герб Іспанії]]
|}
|