Kawanishi H6K: відмінності між версіями
[перевірена версія] | [перевірена версія] |
Вилучено вміст Додано вміст
доповнення, джерела |
характеристики, оператори |
||
Рядок 81:
== Тактико-технічні характеристики ==
{| class="wikitable"
|-
! !! H6K2 !! H6K2-L !! H6K4 !! H6K5
* '''Довжина:''' 25,63 м▼
|-
! Екіпаж
| 9 осіб || 8 осіб || 9 осіб || 9 осіб
|-
* '''Маса спорядженого:''' 17 000 кг▼
| 25,625 м || 24,9 м || 25,625 м || 25,625 м
|-
! Висота
| 6,27 м || 6,27 м || 6,27 м || 6,27 м
* '''Максимальна швидкість:''' 331 км/г на висоті▼
|-
* '''Крейсерська швидкість:''' 222 км/г▼
! Розмах крил
* '''Практична дальність:''' 6 580 км▼
| 40 м || 40 м || 40 м || 40 м
* '''[[Практична стеля]]:''' 9 610 м▼
|-
! Площа крил
| 170 м ² || 170 м ² || 170 м ² || 170 м ²
|-
! Маса пустого
| 10 340 кг || 12 025 кг || 11 707 кг || 12 380 кг
|-
| 16 000 кг || 17 100 кг || 17 000 кг || 17 500 кг
|-
! Максимальна злітна маса
| - || 23 000 кг || 21 500 кг || 23 000 кг
|-
! [[Навантаження на крило]]
| 94.1 кг/м<sup>2</sup> || 100.6 кг/м<sup>2</sup> || 100 кг/м<sup>2</sup> || 102.9 кг/м<sup>2</sup>
|-
! Двигуни
| 4 х Mitsubishi Kinsei 43 || 4 х Mitsubishi Kinsei 43 || 4 х Mitsubishi Kinsei 43/46 || 4 х Mitsubishi Kinsei 51/53
|-
! Потужність
| 4 x 1 000 [[Кінська сила|к. с.]] || 4 x 1 000 [[Кінська сила|к. с.]] || 4 x 1 000 [[Кінська сила|к. с.]] || 4 x 1 300 [[Кінська сила|к. с.]]
|-
! Питома потужність
| 4 кг/к.с. || 4,3 кг/к.с. || 4,3 кг/к.с. || 3,4 кг/к.с.
|-
| 332 км/г<br/> (на висоті 2 100 м) || 333 км/г<br/> (на висоті 2 610 м) || 340 км/г<br/> (на висоті 4 000 м) || 385 км/г<br/> (на висоті 6 000 м)
|-
| - || 240 км/год || 222 км/год || 260 км/год
|-
| 4 130 км || 4 330 км || 4 800 км || 4 940 км
|-
! Максимальна дальність польоту
| - || - || 6 080 км || 6 770 км
|-
| 7 600 м || - || 9 610 м || 9 570 м
|-
! Час набору висоти
| 5000 м за 13 хв. 58 с. || - || 5000 м за 13 хв. 31 с || 5000 м за 13 хв. 23 с.
|}
=== Озброєння ===
* '''H6K1''' і '''H6K2''':
* '''Кулеметне:'''4×7,7 мм [[кулемет]]и «Тип 92»▼
** ''
* '''H6K4''' і '''H6K5''':
** ''Гарматне:'' 1×20-мм гармата «Тип 99»
* '''Бомбове навантаження:'''
** 2× 800 кг [[торпеда|торпеди]] ''або''
Рядок 105 ⟶ 151:
== Модифікації ==
[[Файл:Kawanishi_H6K_Type_97_Transport_Flying_Boat_Mavis_H6K-8s.jpg|міні|праворуч|300пкс|Транспортний варіант ''H6K2-L''. Помітно відсутність будь-якого захисного озброєння.]]
* '''H6K1''' — допрацювання дослідних взірців під двигуни ''Nakajima Hikari 2''; озброєння — 3 х 7,7-мм кулемети; 2 800-кг торпеди або до 1000 кг бомб (4 екз.);
* '''H6K2''' — перші серійні літаки з допрацьованим обладнанням і двигунами ''Mitsubishi Kinsei 43''(10 екз.);
Рядок 124 ⟶ 171:
Літаки ''Kawanishi H6K'' зняли з виробництва на початку 1942 року, коли був прийнятий на озброєння новий літак [[Kawanishi H8K]]; з озброєння їх почали знімати на початку 1944 року і повністю вивели з бойових частин до квітня 1945 року.
== Оператори ==
[[Файл:H6K in Soerabaja.jpg|міні|праворуч|300пкс|Інженер [[Королівські повітряні сили Великої Британії|королівських повітряних сил]]превіряє двигуни ''H6K'' перед тестовим польотом в [[Сурабая|Сурабаї]]. На хвості нанесено [[прапор Індонезії]] (мабуть повстанцями), і одна додаткова синя полоса що сформували [[прапор Нідерландів]].]]
;{{flag|Japan}} Японська імперія{{sfn|Francillon|1970|p=301-307}}
* [[Авіація імперського флоту Японії]]
** 8-ий авіазагін ВПС
** 14-ий авіазагін ВПС
** 801-ий авіазагін ВПС
** Авіазагін Токо
** Авіазагін Йокохама
* {{Нп|Авіалінії Японської Імперії||en|Imperial Japanese Airways}}
** Проводились рейси [[Йокогама]]-[[Сайпан]]-[[Палау]]-[[Тимор]]; [[Хошимін|Сайгон]]-[[Бангкок]]; [[Сайпан]]-[[Чуук|Трук]]-[[Понпеї (штат)|Понпеї]]-Джалуйт
;{{flag|Indonesia}} [[Індонезія]]
* [[Національна армія Індонезіїї]]
== Примітки ==
|