2019 у кіно: відмінності між версіями
[перевірена версія] | [перевірена версія] |
Вилучено вміст Додано вміст
мНемає опису редагування |
DENAMAX (обговорення | внесок) Немає опису редагування |
||
Рядок 3:
== Події ==
=== Церемонії нагородження ===
{| class="wikitable sortable"
Рядок 23 ⟶ 24:
| [[Академія Андре Дельво]]
| [[Брюссель]], [[Бельгія]]
|
|-
| 4 лютого
Рядок 72 ⟶ 73:
| дата
| [[Кіноколо (2-га церемонія вручення)|2-га церемонія вручення нагород української національної премії кінокритиків «Кіноколо»]]
| [[Спілка кінокритиків України]], Асоціація «Сприяння розвитку кінематографа в Україні
| [[Київ]], Україна
|
Рядок 99 ⟶ 100:
|
|-
| 14
| [[Каннський кінофестиваль 2019|72-й щорічний Каннський міжнародний кінофестиваль]]
| [[Каннський кінофестиваль]]
Рядок 105 ⟶ 106:
|<ref>{{cite web|url= https://detector.media/infospace/article/163664/2019-02-27-golovoyu-zhuri-kannskogo-festivalyu-stane-alekhandro-gonsales-inyarritu/|назва= Головою журі Каннського фестивалю стане Алехандро Гонсалес Іньярріту|автор=|веб-сайт= [[Детектор медіа]]|мовою=|розміщення= 27 лютого 2019|url-архіву=|дата-архіву=|дата-доступу= 28.02.2019}}</ref>
|-
| 25 травня
| [[48-й Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість»]]
| [[Молодість (кінофестиваль)|Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість»]]
Рядок 111 ⟶ 112:
|
|-
| 12
| [[10-й Одеський міжнародний кінофестиваль]]
| [[Одеський міжнародний кінофестиваль]]
Рядок 117 ⟶ 118:
|
|-
| 28 серпня
| [[76-й Венеційський міжнародний кінофестиваль|76-й щорічний Венеційський кінофестиваль]]
| [[Венеційський кінофестиваль]]
Рядок 124 ⟶ 125:
|-
<!--
| вересня
| [[Міжнародний кінофестиваль у Торонто|44-й щорічний Міжнародний кінофестиваль у Торонто]]
| [[Міжнародний кінофестиваль у Торонто]]
Рядок 133 ⟶ 134:
== Фільми ==
=== Загальна статистика ===
<big><center>'''Статистика кінопрокату (у 2019)'''</big></center>
Рядок 145 ⟶ 147:
|<span style='width:110px;color:#black'>'''Виторг (%)'''</span>
|-
| 1 || [[B&H Film Distribution Company|B&H Film Distr. Company]] || TBA || TBA || TBA
|-
| 2 || [[Ukrainian Film Distribution]] || TBA || TBA || TBA
|-
| 3 || [[Kinomania]] || TBA || TBA || TBA
|-
| 4 || [[Multi Media Distribution]] || TBA || TBA || TBA
|-
| 5 || [[Вольга Україна|Вольґа Україна]] || TBA || TBA || TBA
|-
| 6 || [[Артхаус Трафік]] || TBA || TBA || TBA || TBA
|-
| 7 || [[Svoe kino]] || TBA || TBA || TBA || TBA
|-
| 8 || [[Kinove]] || TBA || TBA || TBA || TBA
|-
| 9 || [[Kinolife]] || TBA || TBA || TBA || TBA
|-
| 10 || [[Каскад Україна]] || TBA || TBA || TBA || TBA
|-
| 11 || [[Parakeet film]] || TBA || TBA || TBA || TBA
|-
| 12 || [[MUST SEE MOVIE]] || TBA || TBA || TBA || TBA
|-
| 13 || [[Жовтень-прокат]] || TBA || TBA || TBA || TBA
|-
| 14 || [[86PROKAT]] || TBA || TBA || TBA || TBA
|-
| - || '''Решта / самокатом''' || TBA || TBA || TBA
|-
| - || '''Всього''' || '''''TBA ''''' || '''''TBA %''''' || '''''TBA грн''''' || '''''TBA %'''''
Рядок 193 ⟶ 195:
! style="width:10%;"| Країна
! Творці й актори
! style="width:10%;"| Жанр
! style="width:10%;"| {{Comment|Дистр.|Український дистриб'ютор}}
! style="width:4%;"| {{Comment|Дж.|Джерело}}
Рядок 221 ⟶ 223:
|- align="center"
| rowspan="5" style="text-align: center; background:#ffdacc;"|31
| ''[[Звір (фільм)|Звір]]'' || {{Прапорець|Велика Британія}} ||align="left"| '''Режисер''': [[Майкл Пірс]]; '''Сценарій''': Майкл Пірс;
|- align="center"
| ''[[Фаворитка (фільм, 2018)|Фаворитка]]'' || {{Прапорець|США}} {{Прапорець|Велика Британія}} {{Прапорець|Ірландія}} ||align="left"| '''Режисер''': [[Йоргос Лантімос]]; '''Сценарій''': Дебора Девіс, Тоні Макнамара; '''Актори''': [[Емма Стоун]], [[Рейчел Вайс]], [[Олівія Колман]], [[Ніколас Голт]], [[Джо Елвін]], [[Марк Гетісс]] || історичний, біографічний || [[Ukrainian Film Distribution|UFD]] ||
|- align="center"
| ''[[Це школа, бро!]]'' || {{Прапорець|США}} {{Прапорець|Канада}} ||align="left"| '''Режисер''': Кайл Райдаут; '''Сценарій''': Кайл Райдаут, Джош Епштейн; '''Актори''': [[Джуді Грір]], Даніел Доені, Шивон Вільямс, Рассел Пітерс, Ґрейс Парк, Ендріа Банґ, Ендрю Макні, Ендрю Герр || комедія || [[Kinolife]] ||
Рядок 229 ⟶ 231:
| ''[[Дивізіон надії]]'' || {{Прапорець|Велика Британія}} {{Прапорець|Польща}} ||align="left"| '''Режисер''': Деніс Деліч; '''Сценарій''': Кріс Бурдза, Томаш Кепскі, Яцек Самойловіч; '''Актори''': Пйотр Адамчук, Нік Голдман, Ентоні Круліковські || військова драма || [[Parakeet film|ParakeeT Film]] ||
|- align="center"
| ''[[Зустріч однокласників]]'' || {{Прапорець|Україна}} ||align="left"| '''Режисер''':
|- align="center"
! rowspan="11" style="text-align: center; background: thistle; textcolor:#000;
| rowspan="3" style="text-align:center; background:#EDD6ED;"| 7
| ''[[Ван Гог. На порозі вічності]]'' || {{Прапорець|США}} {{Прапорець|Велика Британія}} {{Прапорець|Франція}} ||align="left"| '''Режисер''': [[Джуліан Шнабель]]'''; Сценарій''': [[Жан-Клод Карр'єр]], Джуліан Шнабель, Луїза Куґельбергґ; '''Актори''': [[Віллем Дефо]], [[Руперт Френд]], [[Оскар Айзек]], [[Медс Міккельсен]], [[Матьє Амальрік]] || біографічна драма ||[[Вольга Україна]] ||
Рядок 263 ⟶ 265:
|- align="center"
| rowspan="2" style="text-align: center; background:#e0f9e0;"| 7
| ''[[Гуцулка Ксеня (фільм)|Гуцулка Ксеня]]'' || {{Прапорець|Україна}} || align="left" | '''Режисер''': [[Дем'яненко Олена Вікторівна|Олена Дем'яненко]] '''Сценарій''': Олена Дем'яненко; '''Актори''':
|- align="center"
| ''[[Капітан Марвел (фільм)|Капітан Марвел]]'' || {{Прапорець|США}} || align="left" | '''Режисер''': [[Анна Боден і Раян Флек]] '''Сценарій''': Анна Боден, Раян Флек, Женева Робертсон-Дворет, Жак Шеффер; '''Актори''': [[Брі Ларсон]], [[Семюел Лірой Джексон|Семюел Л. Джексон]], [[Бен Мендельсон]], [[Джимон Гонсу]], [[Лі Пейс]], [[Лашана Лінч]], [[Джемма Чан]], [[Аннетт Бенінг]], [[Кларк Грегг]], [[Джуд Лоу]] || фантастика, екшн, пригоди ||[[B&H Film Distribution Company|B&H]] ||
Рядок 271 ⟶ 273:
|- align="center"
| rowspan="2" style="text-align: center; background:#e0f9e0;"| 21
| ''[[Диво-парк (фільм)|Диво-парк]]'' || {{Прапорець|США}} || align="left" | '''Режисер''': [[Девід Фейсс]] '''Сценарій''': {{нп|Роберт Ґордон|Роберт Ґордон|en|Robert Gordon}}, {{нп|Джош Апплбам|Джош Апплбам|en|Josh Appelbaum}}, {{нп|Ендре Немец|Ендре Немец|en|André Nemec}}; '''Актори''':
|- align="center"
| ''[[Давай танцюй (фільм)|Давай танцюй]]'' || {{Прапорець|Україна}} || align="left" | '''Режисери''': [[Олександр Березань]], [[Микита Булгаков]] '''Сценарій''': [[Олександр Березань]], [[Сергій Розвадовський]]; '''Актори''': [[Денис Реконвальд]], [[Валентина Войтенко]],[[Роман Чухманенко]] || танцювальний фільм || [[MMD]] ||
|- align="center"
| rowspan="1" style="text-align: center; background:#e0f9e0;"| 28
| ''[[Дамбо (фільм)|Дамбо]]'' || {{Прапорець|США}}|| align="left" | '''Режисер''': [[Тім Бартон]] '''Сценарій''': {{нп|Ерен Крюгер|Ерен Крюгер|en|Ehren Kruger}}; '''Актори''':
|+
|}
Рядок 288 ⟶ 290:
! style="width:10%;"| Країна
! Творці й актори
! style="width:10%;"| Жанр
! style="width:10%;"| {{Comment|Дистр.|Український дистриб'ютор}}
! style="width:4%;"| {{Comment|Дж.|Джерело}}
Рядок 294 ⟶ 296:
! rowspan="9" style="text-align: center; background:#ffa07a; textcolor:#000;"|'''К<br/>В<br/>І<br/>Т<br/>Е<br/>Н<br/>Ь'''
| rowspan="3" style="text-align: center; background:#ffdacc;"| 4
| ''[[Один король — одна Франція]]''||{{Прапорець|Франція}} {{Прапорець|Бельгія}}|| align="left" |'''Режисер''': [[П'єр Шоллер]] '''Сценарій''': [[П'єр Шоллер]], '''Продюсер''': Деніс Фрейд; '''Актори''': [[Гаспар Ульєль]], [[Адель Енель]], [[Олів'є Гурме]], [[Луї Гаррель]], [[Ізя Іжлен]], [[Ноемі Львовскі]] || історична драма || [[Артхаус Трафік]] ||
|- align="center"
| ''[[Шазам! (фільм)|Шазам!]]''||{{Прапорець|США}}|| align="left" |'''Режисер''': [[Девід Ф. Сандберг]] '''Сценарій''': [[Генрі Гайден]], {{нп|Даррен Лемк|Даррен Лемк|en|Darren Lemke}} '''Продюсери''': {{нп|Пітер Сафран|Пітер Сафран|en|Peter Safran}}||фантастика,
|- align="center"
| ''[[Вулкан (фільм, 2018)|Вулкан]]''||{{Прапорець|Україна}} {{Прапорець|Німеччина}} {{Прапорець|Монако}}|| align="left" |'''Режисер''': [[Бондарчук Роман Леонідович|Роман Бондарчук]] '''Сценарій''': Роман Бондарчук, Дарина Аверченко, Алла Тютюнник '''Продюсер''':
|- align="center"
Рядок 304 ⟶ 306:
| ''[[Сквот32]]'' || {{Прапорець|UKR}} ||align="left"| '''Режисер''': [[Саша Лідаговський]]; '''Сценарій''': [[Ірина Чернова]]; '''Актори''': Анна Адамович, Олександр Богачук, Римаїда Онадська, Сергій Лузановський, Іван Бліндар || драма || [[Multi Media Distribution|MMD]] ||<ref name="сквот32">{{cite web|url=https://detector.media/production/article/144872/2019-02-14-u-kvitni-vikhodit-u-prokat-molodizhnii-film-skvot-32/|назва= У квітні виходить у прокат молодіжний фільм «Сквот 32»|автор=|веб-сайт= [[Детектор медіа]]|мовою=|розміщення=14.02.2019|url-архіву=|дата-архіву=|дата-доступу= 09.03.2019}}</ref>
|- align="center"
| ''[[Хеллбой (фільм, 2019)|Хеллбой]]'' || {{Прапорець|США}} ||align="left"| '''Режисер''': [[Ніл Маршалл]]; '''Сценарій''': Майк Міньйола, Ендрю Косбі; '''Актори''': Девід Харбор, [[Іян Макшейн]], [[Мілла Йовович]], Саша Лейн, Деніел Де Кім || бойовик, комедія, фентезі || [[Kinomania]] ||
|- align="center"
| rowspan="2" style="text-align: center; background:#ffdacc;"| 18
| ''[[Аманда (фільм, 2018)|Аманда]]'' || {{Прапорець|Франція}} ||align="left"| '''Режисер''': [[Мікаель Ерс]]; '''Сценарій''': Мод Амлін, Мікаель Ерс; '''Актори''': [[Венсан Лакост]], Ізаура Мюльтріє, [[Стейсі Мартін]], Офелія Колб, Маріанна Басле || драма || [[Артхаус Трафік]] ||
|- align="center"
| ''[[З божої волі (фільм)|З божої волі]]'' || {{Прапорець|Франція}} ||align="left"| '''Режисер''': [[Франсуа Озон]]; '''Сценарій''': Франсуа Озон; '''Актори''': [[Мельвіль Пупо]], [[Дені Меноше]], [[Сванн Арло]], [[Ерік Каравака]], Бернар Верле, Франсуа Марторе || драма || [[Артхаус Трафік]] ||
|- align="center"
| rowspan="2" style="text-align:center; background:#ffdacc;"| 25
| ''[[Месники: Завершення]]'' || {{Прапорець|США}} ||align="left"| '''Режисери''': [[Брати Руссо|Ентоні Руссо і Джо Руссо]]; '''Сценарій''': [[Крістофер Маркус і Стівен Макфілі]]; '''Продюсери''': [[Кевін Файгі]] || екшн, пригоди, фантастика || [[B&H Film Distribution Company|B&H]]||
|- align="center"
| ''[[Піраньї Неаполя]]'' || {{Прапорець|Італія}} ||align="left"| '''Режисери''': [[Клаудіо Джованнезі]]; '''Сценарій''': Роберто Савіано, Клаудіо Джованнезі, Мауриціо Брауччі; '''Актори''': Франческо Ді Наполі, Вівіана Апреа, Ар Тем, Маттіа Піано дель Бальцо
|- align="center"
! rowspan="3" style="text-align: center; background: thistle; textcolor:#000;"|'''Т<br/>Р<br/>А<br/>В<br/>Е<br/>Н<br/>Ь'''
Рядок 332 ⟶ 334:
|- align="center"
| rowspan="1" style="text-align: center; background:#e0f9e0;"| 13
| ''[[Біль та слава]]''
|
|- align="center"
| rowspan="1" style="text-align: center; background:#e0f9e0;"| 20
| ''[[Французький жиголо]]''
|
|- align="center"
| rowspan="1" style="text-align: center; background:#e0f9e0;"| 27
| ''[[Поліна і таємниця кіностудії]]''
|
|+
Рядок 353 ⟶ 355:
! style="width:10%;"| Країна
! Творці й актори
! style="width:10%;"| Жанр
! style="width:10%;"| {{Comment|Дистр.|Український дистриб'ютор}}
! style="width:4%;"| {{Comment|Дж.|Джерело}}
Рядок 360 ⟶ 362:
| rowspan="2" style="text-align:center; background:#ffdacc;"| 5
| ''[[Людина-павук: Далеко від дому]]'' || {{Прапорець|США}} ||align="left"| '''Режисер''': [[Джон Воттс]]; '''Продюсер''': [[Кевін Файгі]], {{нп|Емі Паскаль|Емі Паскаль|en|Amy Pascal}}; '''Сценарій''': Кріс Маккенна, Ерік Соммерс;'''Актори''': [[Том Голланд]], [[Зендея]] [[Джейк Джилленгол]], [[Семюел Л. Джексон]], [[Кобі Смолдерс]], [[Маріса Томей]], [[Майкл Кітон]] || екшн, пригоди, фентезі || [[B&H Film Distribution Company|B&H]]
| rowspan="2" style="text-align: center; |
|- align="center"
| ''[[Черкаси (фільм)|Черкаси]]'' || {{Прапорець|Україна}} || align="left" | '''Режисер''': Тимур Ященко; '''Сценарій''': Тимур Ященко, Роберт Квільман; '''Актори''': [[Ламах Євген Олегович|Євген Ламах]], [[Дмитро Сова]], [[Роман Семисал]], Вадим Лялько, Олег Щербина, Руслан Коваль, Євген Авдєєнко, Михайло Воскобойник || військовий, драма ||самокат
Рядок 366 ⟶ 368:
! rowspan="1" style="text-align: center; background: thistle; textcolor:#000;"|'''С<br/>Е<br/>Р<br/>П<br/>Е<br/>Н<br/>Ь'''
| rowspan="1" style="text-align: center; background:#EDD6ED;"| 1
| ''[[Нові мутанти]]'' || {{Прапорець|США}} ||align="left"| '''Режисер''': [[Андрес Мускетті]]; '''Сценарій''': Гері Доберман, Джеффрі Юргенсен; '''Актори''': [[Аня Тейлор-Джой]], [[Мейсі Вільямс]], Чарлі Гітон, Генрі Зага, Блу Гант, [[Алісе Брага]] || бойовик, жахи, фантастика || [[Ukrainian Film Distribution|UFD]] ||
|- align="center"
! rowspan="1" style="text-align: center; background:#98fb98; textcolor:#000;"|'''В<br/>Е<br/>Р<br/>Е<br/>С<br/>Е<br/>Н<br/>Ь'''
Рядок 383 ⟶ 385:
! style="width:10%;"| Країна
! Творці й актори
! style="width:10%;"| Жанр
! style="width:10%;"| {{Comment|Дистр.|Український дистриб'ютор}}
! style="width:4%;"| {{Comment|Дж.|Джерело}}
Рядок 389 ⟶ 391:
! rowspan="3" style="text-align: center; background: #ffa07a; textcolor:#000;"|'''Ж<br/>О<br/>В<br/>Т<br/>Е<br/>Н<br/>Ь'''
| rowspan="2" style="text-align:center; background:#ffdacc;"| 3
| ''[[Заборонений (фільм, 2019)|Заборонений]]'' || {{Прапорець|Україна}} || align="left" | '''Режисер''': Роман Бровко '''Сценарій''': [[Дзюба Сергій Вікторович|Сергій Дзюба]], [[Кірсанов Артемій Павлович|Артемій Кірсанов]]; '''Актори''': [[Ярошенко Дмитро Олександрович|Дмитро Ярошенко]], [[Розовлян Діана Андріївна|Діана Розовлян]], Олег Масленніков, Віталій Салій, [[Гладій Євгенія Григорівна|Євгенія Гладій]], [[Шереверова Карина Віталіївна|Карина Шереверова]], [[Філіпович Мирослава Вікторівна|Мирослава Філіпович]], [[Роднянський Денис Вадимович|Денис Роднянський]] || біографічна драма, трилер || [[Ukrainian Film Distribution|UFD]] ||
|- align="center"
| ''[[Джокер (фільм, 2019)|Джокер]]'' ||{{Прапорець|США}} ||align="left"|'''Режисер''': [[Тодд Філліпс]]; '''Продюсер''': [[Тодд Філліпс]], [[Бредлі Купер]],
|- align="center"
| rowspan="1" style="text-align:center; background:#ffdacc;"| 10
Рядок 433 ⟶ 435:
| rowspan="1" style="text-align:center;"| ''7'' || [[Альберт Фінні]] || style="text-align:center;"| 82 || style="text-align:center;"| англієць || style="text-align:center;"| актор || ''[[Том Джонс (фільм, 1963)|Том Джонс]]'' • ''[[Убивство у «Східному експресі» (фільм, 1974)|Убивство у «Східному експресі»]]'' • ''[[Ерін Брокович]]'' ''[[Дванадцять друзів Оушена]]'' • ''[[Ультиматум Борна (фільм)|Ультиматум Борна]]'' • ''[[Спадок Борна (фільм)|Спадок Борна]]'' • ''[[007: Координати «Скайфолл»]]''
|-
| rowspan="1" style="text-align:center;"| ''8'' || [[Юрський Сергій Юрійович|Сергій Юрський]] || style="text-align:center;"| 83 || style="text-align:center;"| росіянин || style="text-align:center;"| актор || ''[[Людина нізвідки (фільм, 1961)|Людина нізвідки]]'' • ''[[Республіка ШКІД]]'' • ''[[Золоте теля (фільм)|Золоте теля]]''• ''[[Місце зустрічі змінити не можна]]'' • ''[[Любов і голуби]]''
|-
| rowspan="1" style="text-align:center;"| ''16'' || [[Бруно Ганц]] || style="text-align:center;"| 77 || style="text-align:center;"| швейцарець || style="text-align:center;"| актор || ''[[Небо над Берліном]]'' • ''[[Вічність і один день (фільм, 1998)|Вічність і один день]]'' • ''[[Бункер (фільм)|Бункер]]'' • ''[[Читець (фільм)|Читець]]'' • ''[[Міхаель Кольхаас (фільм, 2013)|Міхаель Кольхаас]]'' • ''[[Дім, який побудував Джек (фільм, 2018)|Дім, який побудував Джек]]''
Рядок 444 ⟶ 446:
| rowspan="1" style="text-align:center;"| ''3'' || [[Романюк Сергій Дмитрович|Сергій Романюк]] || style="text-align:center;"| 65 || style="text-align:center;"| українець || style="text-align:center;"| актор || ''[[Гетьманські клейноди]]'' • ''[[Страчені світанки]]'' • ''[[Роксолана (український телесеріал)|Роксолана]]'' • ''[[Нескорений (фільм, 2000)|Нескорений]]'' • ''[[Чорна рада (фільм)|Чорна рада]]'' • ''[[Богдан-Зиновій Хмельницький (фільм)|Богдан-Зиновій Хмельницький]]'' • ''[[Іван Сила (фільм)|Іван Сила]]'' • ''[[Владика Андрей]]'' • ''[[Тарас Шевченко. Заповіт (фільм)|Тарас Шевченко. Заповіт]]'' • ''[[Молитва за гетьмана Мазепу]]''
|-
| rowspan="1" style="text-align:center;"| ''4'' || [[Люк Перрі]] || style="text-align:center;"| 52 || style="text-align:center;"| американець || style="text-align:center;"| актор || ''[[Беверлі-Гіллз, 90210]]'' • ''[[Баффі — винищувачка вампірів (фільм)|Баффі
|-
| rowspan="1" style="text-align:center;"| ''9'' || [[Етуш Володимир Абрамович|Володимир Етуш]] || style="text-align:center;"| 96 || style="text-align:center;"| росіянин || style="text-align:center;"| актор || ''{{Не перекладено|Голова (фільм, 1964)|«Голова»|ru|Председатель (фильм)}}'' • ''[[Кавказька полонянка, або Нові пригоди Шурика]]'' • ''[[12 стільців (фільм, 1971)|Дванадцять стільців]]'' • ''[[Іван Васильович змінює професію]]'' • ''[[Невиправний брехун]]'' • ''[[Пригоди Буратіно (фільм)|Пригоди Буратіно]]'' • ''[[31 червня (фільм)|31 червня]]'' • ''[[Три мушкетери (мюзикл)|Три мушкетери]]''
Рядок 454 ⟶ 456:
| rowspan="1" style="text-align:center;"| ''19'' || [[Хуцієв Марлен Мартинович|Марлен Хуцієв]] || style="text-align:center;"| 93 || style="text-align:center;"| грузин || style="text-align:center;"| кінорежисер, сценарист ||''{{не перекладено|Ляна||ru|Ляна}}'' • ''[[Весна на Зарічній вулиці]]'' • ''[[Два Федора]]'' • ''[[Застава Ілліча]]'' • ''{{не перекладено|Липневий дощ||ru|Июльский дождь}}'' • ''{{не перекладено|Післямова (фільм)|Післямова|ru|Послесловие (фильм)}}''
|-
| rowspan="1" style="text-align:center;"| ''20'' || [[Адоскін Анатолій Михайлович|Анатолій Адоскін]] || style="text-align:center;"| 91 || style="text-align:center;"| росіянин || style="text-align:center;"| актор || ''[[Два капітани (фільм, 1956)|Два капітани]]'' • ''[[Вона вас кохає]]'' • ''[[Наші сусіди (фільм, 1957)|Наші сусіди]]'' • ''[[Дівчата (фільм)|Дівчата]]'' • ''{{не перекладено|Брати Карамазови (фільм, 1968)|Брати Карамазови|ru|Братья Карамазовы (фильм, 1968)}}'' • ''[[Москва — Кассіопея (фільм)|Москва
|-
| rowspan="1" style="text-align:center;"| ''26'' || [[Мгалоблішвілі Нодар Олександрович|Нодар Мгалоблішвілі]] || style="text-align:center;"| 87 || style="text-align:center;"| грузин || style="text-align:center;"| актор || ''[[Кентаври (фільм)|Кентаври]]'' • ''[[Огарьова, 6]]'' • ''[[Формула кохання]]'' • ''[[Іванко і цар Поганин]]'' • ''[[Капітан «Пілігрима»
|-
| rowspan="1" style="text-align:center;"| ''29'' || [[Аньєс Варда]] || style="text-align:center;"| 90 || style="text-align:center;"| француженка || style="text-align:center;"| режисерка, сценаристка, продюсерка || ''[[Клео від 5 до 7]]'' • ''{{не перекладено|Щастя (фільм, 1965)|Щастя|fr|Le Bonheur (film, 1965)}}'' • ''{{не перекладено|Одна співає інша ні||fr|L'une chante, l'autre pas}}'' • ''{{не перекладено|Без даху, поза законом||fr|Sans toit ni loi}}'' • ''{{не перекладено|Узбережжя Аньєс||fr|Les Plages d'Agnès}}'' • ''[[Обличчя, села]]''
Рядок 476 ⟶ 478:
== Примітки ==
{{reflist|2}}
=== Kinomania / Warner Bros. Ukraine ===
{{reflist|group="C"|2}}
|