Mhotamy
Приєднався 13 листопада 2011
Вилучено вміст Додано вміст
Mhotamy (обговорення | внесок) Немає опису редагування |
Mhotamy (обговорення | внесок) Немає опису редагування |
||
Рядок 66:
|{{Проти корупції}}
|-
|-
|{{Користувач категорично проти традиції носіння хіджабу}}
|-
|-
|{{Цей користувач проти діяльності громадської організації FEMEN }}
|-
|-
|{{Проти корупції}}
|-
|-
|{{Проти корупції}}
|-
|}
|