Відкрити головне меню

Прангліміне Міксіке (ест. Pranglimine) — онлайновий математичний тренажер, платформа для проведення тренувань і змагань з усного рахунку для всіх зареєстрованих користувачів незалежно від віку, інтелектуальна гра-змагання, яка є одним з видів діяльності, що проводяться освітнім середовищем Міксіке. Змагання Прангліміне проводяться в Естонії, Латвії, Литві, Словенії та Україні. Щороку в змаганнях беруть участь понад 30 000 учасників. В 2016 році проводився міжнародний чемпіонат та національні першості в Україні, Естонії, Латвії, Литві та Словенії. Правила змагань визначаються щорічно організаторами перед початком сезону (влітку)

Pranglimine-2016
Pranglimine logo.png
URL miksike.net.ua/#pranglimine
Тип онлайновий тренажер
Мови
  • українська
  • Започатковано 2004
    Стан працює

    Зміст

    Загальна інформація про міжнародні змагання.Редагувати

    Країна Місто Країни учасниці Таблиці чемпіонатів
    2003   Естонія Тарту Естонія, Латвія, Литва
    2004   Естонія Рііа Естонія, Латвія, Литва
    2005   Естонія Таллінн Естонія, Латвія, Литва
    2006   Литва  Вільнюс Естонія, Латвія, Литва
    2007   Естонія Kilingi-Nõmme Естонія, Латвія, Литва
    2008   Литва  Каунас Естонія, Латвія, Литва, Словенія
    2009   Естонія Ельва Естонія, Латвія, Литва, Словенія
    2010   Латвія Рига Естонія, Латвія, Литва, Словенія
    2011   Словенія Črnomelj Естонія, Латвія, Литва, Словенія
    2012   Литва  Рокишкіс Естонія, Латвія, Литва, Словенія
    2013   Україна Алушта Естонія, Латвія, Литва, Словенія, Україна
    2014   Естонія Väimela Естонія, Латвія, Литва перейти до таблиць
    2015   Латвія Рига Естонія, Латвія, Литва, Словенія, Україна перейти до таблиць
    2016   Словенія Мурска-Собота Естонія, Латвія, Литва, Словенія, Україна перейти до таблиць
    2017   Литва  Каунас
    2018   Україна

    Міжнародний чемпіонат 2016Редагувати

    7 травня 2016  (СловеніяMurska Sobota)

    Чомучки 1-3 класи[недоступне посилання з липень 2019]
    Місце Ім’я Країна Клас Сума 1 2 3 4 5
      Sebastians Eduards Ivanovskis   Латвія 3 21908 4049 4273 4163 4299 5124
      Eerik Pärtel Kull   Естонія 2 20030 3599 3741 3653 4158 4879
      Ralf Robert Paabo   Естонія 3 19920 3560 3806 3798 3687 5069
    4 Janika Mägi   Естонія 3 17383 3153 3743 3401 3539 3547
    5 Marika Mägi   Естонія 3 16903 3085 3565 3514 3519 3220
    6 Микита Сапронов   Україна 3 16876 2969 3302 3122 3824 3659
    7 Laura Viikberg   Естонія 3 16228 3064 3465 3663 2271 3765
    8 Džiugas Stumbrys   Литва  3 16149 3015 3447 3114 3175 3398
    9 Дмитро Дубич   Україна 3 15987 2941 3022 3222 3588 3214
    10 Павло Таксер   Україна 3 14915 2701 2916 2903 3076 3319
    11 sendija vasilevska   Латвія 3 13956 2931 2871 2965 3369 1820
    12 Erikas Mazūras   Литва  3 12491 2339 2542 2370 3232 2458
    13 Edgaras Drozd   Литва  3 12258 2487 2128 2466 2427 2750
    14 Toomas Sõmer   Естонія 1 12213 2438 2738 2459 2088 2490
    15 kipras braukyla   Литва  3 11636 2141 2512 2341 2494 2148
    16 Amadej Kastelic   Словенія 3 11530 2135 2345 2204 2755 2091
    17 Anej Vovk   Словенія 3 10839 2085 2026 1908 2713 2107
    18 Endžija Evelīna Valdmane   Латвія 3 10120 2034 2017 1985 2226 1858
    19 Matic Munda   Словенія 3 10043 1566 1581 1704 3460 1732
    20 beata estere mactama   Латвія 3 9927 2404 2485 2450 1160 1428
    21 Henrijs Lācis   Латвія 3 9641 2171 2043 2095 1400 1932
    22 Kajus Morkevičius   Литва  2 9212 1852 1926 1602 2041 1791
    23 Vilius Zaicas   Литва  3 8668 1785 1463 1562 2519 1339
    24 Tomass Zilbers   Латвія 1 8030 1619 1619 1606 1623 1563
    25 Tadej Karas   Словенія 3 7989 1542 1221 1417 2444 1365
    26 gal trampuš   Словенія 3 7832 1706 1577 1558 1774 1217
    27 Nik Trampuš   Словенія 3 7828 1680 1396 1647 1887 1218
    [недоступне посилання з липень 2019 Дослідники 4-6 класи]
    Місце Ім'я Країна Клас Результат 1 2 3 4 5
      Voicehs Ivanovskis   Латвія 4 22148 5442 4826 3791 3849 4240
      rene žižek   Словенія 6 21863 5053 4375 4092 4265 4078
      TIN BEVC TARANIŠ   Словенія 4 18745 4031 3902 3466 2896 4450
      Birthe Lall   Естонія 5 18745 4302 4020 3491 2622 4310
    5 Mari-Liis Tšigina   Естонія 6 18726 4517 3999 3179 3051 3980
    6 Cтаніслав Дудка   Україна 6 18270 4300 3788 2898 3414 3870
    7 Konstantin Gorbatovski   Естонія 5 17786 4371 4033 2961 2609 3812
    8 Lenart Frankovič   Словенія 6 16770 3809 3498 2621 2904 3938
    9 Kristianas Chalikovas   Литва  4 16567 3975 3391 2638 3096 3467
    10 Oliver Tennisberg   Естонія 6 15606 3386 3818 2494 2844 3064
    11 Ivan Belov   Естонія 5 15455 3725 3458 2272 2277 3723
    12 mark gajsek   Словенія 6 15405 3615 3423 2548 2538 3281
    13 Jegor Jakovlev   Естонія 6 14854 3681 3644 2277 2355 2897
    14 Dāvis Apfelbaums   Латвія 4 14851 3264 3103 2493 2165 3826
    15 Filip Zver   Словенія 5 14606 3130 2920 2480 2536 3540
    16 Микита Поляков   Україна 6 13720 2684 2671 2568 2533 3264
    17 barbara kropec   Словенія 5 13316 3184 2946 2269 1998 2919
    18 Jānis Jaunzems   Латвія 4 12736 2589 2673 1930 1849 3695
    19 Skaiva Gudauskytė   Литва  4 12711 3180 3178 1832 1567 2954
    20 Богдан Навальковський   Україна 6 12690 2592 2423 2086 2063 3526
    21 Gvido Šnuka   Латвія 4 12555 2744 2436 1951 1956 3468
    22 Renars Liepins   Латвія 4 11853 2506 2564 1791 1377 3615
    23 Микита Ежихін   Україна 6 10681 2101 2052 2008 1968 2552
    24 Анастасія Юрків   Україна 6 10537 2115 2083 1812 1690 2837
    25 Emilija Žigaitė   Литва  4 10267 2675 2584 1433 1266 2309
    26 Jūlia Zilbere   Латвія 5 9695 1938 1877 1575 1673 2632
    27 Brigita Sokaitė   Литва  6 9571 2002 1964 1707 1899 1999
    28 Nojus Jukna   Литва  4 8826 1766 1934 1644 1587 1895
    [недоступне посилання з липень 2019 Дівчата 7-12 класи]
    Місце Ім'я Країна Клас Сума 1 2 3 4 5
      Kaja Tuškei   Словенія 11 25329 5490 4718 4904 5066 5151
      Sandra Macijauskaitė   Литва  9 24286 4973 4380 5532 4598 4803
      Greta Mušeikytė   Литва  12 21612 4936 3881 4614 3960 4221
    4 Helene Loorents   Естонія 7 20434 3980 4394 3345 3202 5513
    5 Maret Sõmer   Естонія 10 20306 4804 4551 3067 3118 4766
    6 Kristin Düüna   Естонія 9 19622 4336 3893 3940 3206 4247
    7 Kristina Pešehodko   Естонія 12 19056 4284 3832 3592 3639 3709
    8 Kristiina Vain   Естонія 12 18221 4128 3595 3890 3431 3177
    9 nika zabukovšek   Словенія 8 17371 3931 4298 2555 2650 3937
    10 Анастасія Михайлевич   Україна 8 17310 3865 3539 2990 3237 3679
    11 Sinja Mežnar   Словенія 9 16683 4044 3641 2788 2809 3401
    12 Aleksandra Timofejeva   Латвія 10 16634 3613 3163 3600 2682 3576
    13 Eglė Leonovaitė   Литва  11 16225 3827 3499 2731 2675 3493
    14 Leja Verbič   Словенія 10 15939 3453 3762 2476 2725 3523
    15 Eugenija Janjoš   Словенія 12 15546 3056 3475 2614 3274 3127
    16 Анастасія Мамонтова   Україна 7 15184 3155 3574 2924 2700 2831
    17 Anna Ivanovska   Латвія 9 14860 3007 3044 2501 2468 3840
    18 Владислава Лехман   Україна 7 14084 2961 2813 2225 2575 3510
    19 Sandra Siliņa   Латвія 8 12780 2822 2592 2132 2266 2968
    20 Emilija Vaidilauskaitė   Литва  7 11687 2365 3142 1231 1695 3254
    21 Linda Meijere   Латвія 10 11214 2216 2478 1876 1704 2940
    22 Indrė Čepaitė   Литва  7 11131 2183 2019 1776 1861 3292
    23 Madara Siliņa   Латвія 11 9581 1912 2139 1765 1696 2069
    Юнаки 7-12 класи
    Місце Ім'я Країна Клас Результат 1 2 3 4 5
      Jaan Otter   Естонія 7 30049 6222 5479 7558 5698 5092
      Aleksandrs Semjonovs   Латвія 7 24113 4848 4291 6163 4826 3985
      Matas Liatukas   Литва  11 23102 5285 4111 4828 4500 4378
    4 Vaidas Macijauskas   Литва  10 22430 4369 4073 5211 4377 4400
    5 Karl Martin Koppel   Естонія 11 20412 4710 3915 3534 3969 4284
    6 Chris Kruusimägi   Естонія 9 20077 4402 3954 3601 3961 4159
    7 Martynas Lukošiūnas   Литва  11 19375 3832 3288 4372 3998 3885
    8 Ростислав Гарбар   Україна 10 17858 3927 3839 3352 3427 3313
    9 titas lesnikauskas   Литва  8 17721 4126 3977 2696 3039 3883
    10 pauls pencis   Латвія 9 17720 3561 3435 3318 3562 3844
    11 orestas fridmanas   Литва  8 17689 3563 3748 2562 3654 4162
    12 Žiga Škalič   Словенія 10 17675 4173 4191 2945 2799 3567
    13 Станіслав Пестерніков   Україна 10 16828 3039 3026 5335 2631 2797
    14 Urh Krafogel   Словенія 9 16581 3536 3594 2327 3451 3673
    15 Juš Gašparič   Словенія 12 16445 2920 3592 2510 3502 3921
    16 nikola kovač   Словенія 8 15749 3320 3326 2686 3225 3192
    17 Максим Царинський   Україна 7 15433 3073 3280 3419 2833 2828
    18 Renāts Tutiņš   Латвія 12 15102 3582 3359 2034 3037 3090
    19 Andres Sõmer   Естонія 7 15059 3022 3314 2505 2526 3692
    20 Andris Barviks   Латвія 10 13405 2722 2781 2116 2313 3473
    21 domen jug   Словенія 8 13016 2578 3197 1569 2432 3240
    22 Микита Юхта   Україна 10 12942 2824 2547 1878 2511 3182
    23 Павло Гладій   Україна 10 12118 2646 2478 2025 2057 2912
    24 lorens kaužēns   Латвія 7 11411 2087 3315 1127 1888 2994
    Дорослі - Жінки
    Місце Ім'я Країна Сума 1 2 3 4 5
      Birutė Narijauskaitė   Литва  18879 3849 3354 3360 4038 4278
      Kertu Tilga   Естонія 18528 4345 4130 3103 3356 3594
      deimantė stanionytė   Литва  17497 3504 3627 2687 3383 4296
    4 Ivi Luht   Естонія 16376 3284 3182 2800 3322 3788
    5 Riin Saar   Естонія 15642 3325 3189 2410 2896 3822
    6 Світлана Житарюк   Україна 13938 2522 2523 2383 2716 3794
    7 Guntra Pakule   Латвія 13470 3171 3212 1642 1878 3567
    8 Vilija Skystimaitė   Литва  13045 2642 2717 1772 2806 3108
    9 nusa zagorc   Словенія 12458 2441 2430 1971 2768 2848
    10 Ярослава Стець   Україна 12033 2016 2502 1838 2357 3320
    11 Анна Таран   Україна 11667 2124 2064 2021 2348 3110
    12 Anita Kozlovska   Латвія 11662 2316 2464 1992 2432 2458
    13 marija bjelčević   Словенія 10104 1745 2107 1250 2098 2904
    14 Diāna Siliņa   Латвія 8736 1518 1685 1354 1682 2497
    Дорослі - чоловіки
    Місце Ім'я Країна Сума 1 2 3 4 5
      Gintautas Vasauskas   Литва  19783 3832 3573 3719 3801 4858
      Robertas Stankevič   Литва  18044 3239 3297 2792 3724 4992
      Степан Бугера   Україна 17438 3530 3779 3248 3079 3802
    4 Ēriks Ivanovskis   Латвія 16878 3595 3318 3291 3064 3610
    5 Gregor Hvala   Словенія 15813 2869 2885 2662 3709 3688
    6 Srečko Janjoš   Словенія 15417 3051 3085 2394 3511 3376
    7 Віталій Царинський   Україна 15411 3136 3088 2744 2973 3470
    8 Ainars Mirkss   Латвія 14877 3012 2838 2422 2907 3698
    9 Rok Markelc   Словенія 14684 3004 3234 2348 3271 2827
    10 Віктор Шпаченко   Україна 14229 2557 2566 3096 2929 3081
    11 Margus Sõmer   Естонія 14127 3307 2991 2213 2846 2770
    12 Tautvydas Kairevičius   Литва  13408 3052 2892 2321 2113 3030
    13 Pēteris Ciekurs   Латвія 11599 2044 2353 1520 2630 3052

    Чемпіонат України 2016Редагувати

    1-3 клас, Чомучки
    Місце Ім’я Область Навчальний заклад Клас Результат
      Микита Сапронов Запорізька Запорізька гімназія №31 3 13499
      Дмитро Дубич Дніпропетровська Криворізька СШ І-ІІІ ст №9 3 11989
      Павло Таксер Вінницька Центр Євроінтеграції м.Вінниці 3 11480
    4 Артем Рудий Дніпропетровська СЗШ №97 імені П.І. Шкідченка м.Дніпропетровськ 3 10426
    5 Власій Грисюк Львiвська Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2 9658
    6 Андрій Стехнович Львiвська Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст №2 1 9412
    7 Михайло Павленко Черкаська Головківський НВК 3 6833
    8 Юрій Солтис Львiвська Львівська СЗШ №32 3 6646
    9 В’ячеслав Радзевановський Київська Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст №2 1 6337
    10 Софія Богословська Сумська Шосткинська СШ І ст №13 3 4922
    4-6 клас, Дослідники
    Ім’я Область Навчальний заклад Клас Результат
      Cтаніслав Дудка Сумська Конотопська гімназія 6 16671
      Микита Поляков Харківська Солоницівський НВК «Перлина» 6 12278
      Анастасія Юрків Львiвська Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст №2 6 12128
    4 Богдан Навальковський Львiвська Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст №2 6 11545
    5 Микита Єжихін Запорізька Запорізька гімназія №28 6 11377
    6 Максим Іваницький Вінницька Центр Євроінтеграції м.Вінниці 6 11366
    7 Натія Шанкулашвілі Київ Київська СШ №98 5 10597
    8 Романа Михайлевич Львiвська Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст №2 6 10954
    9 Сергій Яценко Кіровоградська Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ст №3 6 10154
    10 Юля Дубик Львiвська Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст №2 4 9350
    11 Віталій Козак Львiвська Львівська середня загальноосвітня школа № 30 6 8560
    12 Костянтин Семененко Донецька Краматорська ЗОШ I-III ст №3 6 7351
    7-11 класс, Дівчата
    Місце Ім’я Область Школа/команда Клас Результат
      Анастасія Михайлевич Львiвська Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст №2 8 16335
      Юля Житарюк м.Київ Київська Український фізико-математичний ліцей КНУ ім.Т.Шевченка 11 13461
      Владислава Лехман Вінницька Ладижинська ЗОШ №4 7 12835
    4. Анастасія Мамонтова Запорізька Астраханська ЗОШ І-ІІІ ст 7 12359
    5. Ярослава Іщенко Вінницька Ладижинська ЗОШ №4 9 11723
    6. Тетяна Полозова Чернігівська Новгород-Сіверська гімназія №1 8 11135
    7. Анна Генда Львiвська Львівська СЗШ №90 10 11008
    8. Анастасія Орішечок Дніпропетровська Гімназія №3 м.Дніпропетровськ 10 10434
    9. Альона Ященко Сумська Сумська СЗОШ І-ІІІ ст №7 9 8829
    10. Юлія Степаненко Кіровоградська Добровеличківська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст 8 7179
    7-11 класс, Хлопці
    Місце Ім’я Область Школа/команда Клас Результат
      Ростислав Гарбар 'Львiвська 'Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" '10 клас '17452
      Максим Царинський Львiвська Сокальська гімназія ім. Олега Романіва 7 клас 16525
      Станіслав Пестерніков Львiвська НВК Львівський «Школа - ліцей «Оріяна» 10б клас 15010
    4. Павло Гладій Львiвська НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 10 клас 13053
    5. Микита Юхта Запорізька Запорізька гімназія №31 10б клас 11512
    6. Михайло Кривошея Вінницька Центр Євроінтеграції м.Вінниці 10 клас 11102
    7. Павло Стець Львiвська НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 11 клас 9506
    8. Дмитро Слуцький Сумська Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 11а клас 9202
    9. Владислав Цоток Кіровоградська Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст №1 8 клас 8809
    Сеньйори, жінки
    Місце Ім’я Область Школа/команда Клас Результат
      Світлана Житарюк Тернопільська Гніздичненський НВК Учитель 13441
      Ярослава Стець Львiвська НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» Учитель 10572
      Анна Таран Вінницька Ладижинська ЗОШ №4 Дорослий 10165
    4. Марина Яковець Дніпропетровська Гімназія №3 м.Дніпропетровськ Учитель 9889
    5. Олена Калінінська Запорізька Михайлівська ЗОШ №3 Учитель 9829
    6. Надія Грищук Львiвська Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст №2 Учитель 9637
    7. Наталія Іонайтєнє Львiвська Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 Учитель 9539
    8. Ірина Слуцька Сумська Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 Учитель 8866
    9. Олена Яценко Кіровоградська Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ст №3 Дорослий 8617
    10. Ніканоркіна Наталія м.Київ Київська СЗШ №215 Учитель 7621
    Сеньйори, чоловіки
    Місце Ім’я Область Школа/команда Клас Результат
      Степан Бугера Львiвська НУ «Львівська політехніка» Дорослий 16051
      Віктор Шпаченко Львiвська Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст №2 Учитель 14410
      Віталій Царинський Львiвська Угринівська ЗОШ І-ІІ ст. Учитель 14047
    4. Ігор Лахтіонов Запорізька Новгородківська ЗШ Учитель 13653
    5. Сергій Пазюк Львiвська Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Учитель 11633
    6. Олександр Галик Рівненська Здолбунівська гімназія Учитель 11324
    7. Дмитро Солдатов Дніпропетровська Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ст. Учитель 10857
    8. Ігор Кривошея Вінницька Центр Євроінтеграції м.Вінниці Учитель 10825
    9. Сергій Сабадин Черкаська Верхняцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст №1-ліцей» Учитель 8537
    10. Руслан Андрієвський Київська Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст №2 Дорослий 6857

    Чемпіонат Естонії 2016Редагувати

    1-3 класи
    Місце Ім’я Школа Клас Результат 1. 2. 3. 4. 5.
    1. Ralf Robert Paabo Tartu Kivilinna Kool 3.b klass 17821 3368 3446 3437 3426 4144
    2. Laura Viikberg Pärnu Mai Kool 3.a klass 17341 3538 3337 3363 3347 3756
    3. Eerik Pärtel Kull Tartu Kivilinna Kool 2.c klass 17203 2999 3397 3470 3213 4124
    4. Janika Mägi Narva Keeltelütseum 3.d klass 16830 3123 3420 3569 3355 3363
    5. Marika Mägi Narva Keeltelütseum 3.d klass 16278 3160 3453 3223 3405 3037
    6. Liisbet Sepp Pärnu Mai Kool 3.a klass 15685 2999 3061 3024 3363 3238
    7. Grethe Guhse Kuuste Kool 2. klass 14966 2885 2785 3138 3884 2274
    8. Mihkel Põldvere Tartu Hansa Kool 2.d klass 14912 2885 2830 2886 3165 3146
    9. Meelis Sõmer Kärdla Ühisgümnaasium 3.b klass 14500 2740 2743 3139 3086 2792
    10. Toomas Sõmer Kärdla Ühisgümnaasium 1.a klass 13994 3022 2834 3103 2258 2777
    11. Artur Kann Tallinna Õismäe Vene Lütseum 2.b klass 13956 2646 2835 2744 3582 2149
    12. Henri Prillop Tartu Kivilinna Kool 2.d klass 13772 2730 2780 2613 2535 3114
    13. Rondo Mikko Pärnu Mai Kool 2.a klass 12517 2172 1939 2225 3700 2481
    14. Merit Roseniit Pärnu Mai Kool 3.a klass 12366 2528 2669 2581 2421 2167
    4-6 класи
    Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
    1. Birthe Lall Surju Põhikool 5. klass 20458 4869 4319 3699 2767 4804
    2. Konstantin Gorbatovski Tallinna Õismäe Vene Lütseum 5.a klass 19613 4601 4376 3606 2896 4134
    3. Mari-Liis Tšigina Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 18931 4160 3942 3239 3084 4506
    4. Jegor Jakovlev Narva Pähklimäe Gümnaasium 6.a klass 16096 4120 3969 2534 2331 3142
    5. Oliver Tennisberg Miina Härma Gümnaasium 6.b klass 15971 3591 3646 2669 2511 3554
    6. Ivan Belov Narva Kreenholmi Gümnaasium 5.a klass 15630 3760 3424 2232 2168 4046
    7. Triinu Kirschbaum Kilingi-Nõmme Gümnaasium 4.a klass 15226 3616 3902 2036 1741 3931
    8. Anastassia Lijepa Narva Keeltelütseum 4.e klass 14888 3331 3294 2148 1801 4314
    9. Hugo Pani Tartu Kivilinna Kool 5.b klass 14710 2892 3002 2631 2346 3839
    10. Rasmus Talts Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a klass 14596 2881 2792 2565 2915 3443
    11. Arina Šarapova Narva Soldino Gümnaasium 4.a klass 14170 3540 3495 2005 1553 3577
    12. Mark Tiškov Tallinna Pae Gümnaasium 5.b klass 13922 3022 3301 2390 2299 2910
    13. Eva-Maria Raudsepp Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 13683 3251 3289 1977 1757 3409
    14. Samuel Kastepõld Metsküla Algkool 5. klass 13384 2956 2944 2056 2108 3320
    15. Arko Kasemets Luunja Keskkool 4. klass 12840 3169 3414 1872 1301 3084
    Дівчата 7-12 класи
    Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
    1. Helene Loorents Kilingi-Nõmme Gümnaasium 7.a klass 21869 4669 4180 3784 3574 5662
    2. Kristina Pešehodko Tamsalu Gümnaasium 12. klass 20883 4260 3722 3670 4704 4527
    3. Maret Sõmer Hugo Treffneri Gümnaasium 10.a klass 20186 4753 4365 3133 3761 4174
    4. Kristiina Vain Tallinna Prantsuse Lütseum 12.a klass 20027 4237 3884 4083 3640 4183
    5. Kristin Düüna Rapla Ühisgümnaasium 9.a klass 19824 4157 3924 3809 3651 4283
    6. Kätlin Kits Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 8.b klass 18489 3980 4165 3243 3012 4089
    7. Britta Pähkel Põltsamaa Ühisgümnaasium 11.a klass 16274 3391 4010 2523 2095 4255
    8. Kerttu Saadi Gustav Adolfi Gümnaasium 9.c klass 15799 3180 3409 2884 2594 3732
    9. Mirjam Aan Koeru Keskkool 12. klass 15321 3252 3497 2646 2048 3878
    10. Mirjam Kits Pärnu Mai Kool 7.c klass 12787 2775 3224 1921 1993 2874
    Хлопці 7-12 класи
    Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
    1. Jaan Otter Tartu Kivilinna Kool 7.b klass 28339 6009 5031 6997 5296 5006
    2. Karl Martin Koppel Hugo Treffneri Gümnaasium 11.e klass 19705 4359 3955 3271 4210 3910
    3. Aleksander Voronkov Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 7.a klass 18044 3665 4024 3033 3314 4008
    4. Chris Kruusimägi Surju Põhikool 9. klass 18018 3795 3991 3023 3505 3704
    5. Henri Roos Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b klass 16540 3536 3533 2137 2877 4457
    6. Arseni Zadvornov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8.a klass 16465 3528 3616 2552 2825 3944
    7. Andres Sõmer Kärdla Ühisgümnaasium 7.a klass 16061 3350 3304 2619 2734 4054
    8. Argo Ers Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7. klass 15524 3487 3147 2652 2420 3818
    9. Jan Müür Põltsamaa Ühisgümnaasium 11.a klass 15257 3085 3798 2142 2019 4213
    10. Arkadi Romasin Narva Keeltelütseum 12.c klass 11122 2027 2268 1258 1882 368
    Дорослі. Жінки.
    Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
    1. Kertu Tilga Muu asutus Täiskasvanu 17577 4000 3639 3005 3266 3667
    2. Ivi Luht Saverna Põhikool Õpetaja 17453 3527 3268 3224 3459 3975
    3. Riin Saar Tallinna Reaalkool Õpetaja 17034 3660 3222 2571 3229 4352
    4. Marje Orav Vana-Vigala Põhikool Õpetaja 15808 3131 3071 3115 3414 3077
    5. Kirsti Kasemets Kadrina Keskkool Õpetaja 11842 2417 2319 1423 1878 3805
    Дорослі. Чоловіки.
    Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
    1. Aleksander Tserezov Muu asutus Täiskasvanu 18445 4208 3806 3011 3280 4140
    2. Marius Siigur Muu asutus Täiskasvanu 15609 3156 2964 1765 3897 3827
    3. Margus Sõmer Emmaste Põhikool Õpetaja 13828 3048 2970 1940 2951 291

    Чемпіонат Латвії 2016Редагувати

    01.04.2016. Рига 28 школа

    1-3 класи
    Ranking Name School/team Class Result 1. 2. 3. 4. 5.
    1. Sebastians Eduards Ivanovskis Rīgas 25.vidusskola 3.klase 19920 3525 3954 3900 3712 4829
    2. Sendija Vasilevska Rīgas 25.vidusskola 3.klase 14259 2788 2928 2885 3386 2272
    3. Beata Estere Mactama Ventspils Centra pamatskola 3.klase 11589 2428 2408 2470 2111 2172
    4. Endžija Evelīna Valdmane Ventspils Centra pamatskola 3.klase 11578 2299 2170 2371 2722 2016
    5. Henrijs Lācis Ventspils Centra pamatskola 3.klase 10748 2368 2050 2453 2062 1815
    6. Alekss Petrovs Ventspils Centra pamatskola 3.klase 10098 2373 1961 2105 2756 903
    7. Reinis Jēkabsons Rīgas 25.vidusskola 3.klase 10003 2144 1936 1988 2062 1873
    8. Anna Ugaine Rīgas Pļavnieku pamatskola 3.klase 9332 2339 1575 1747 2162 1509
    9. Marcis Mustermanis Rīgas 25.vidusskola 3.klase 9068 1732 1653 1784 2400 1499
    10. Gustavs Tīrmanis Ventspils Centra pamatskola 3.klase 9004 1734 1564 1700 2453 1553
    11. Līva Mazuļčika Ventspils Centra pamatskola 3.klase 8923 1874 1825 1830 2385 1009
    12. Peteris Dzerins Rīgas 25.vidusskola 3.klase 8129 1877 1324 1414 2079 1435
    4-6 класи
    Ranking Name School/team Class Result 1. 2. 3. 4. 5.
    1. Voicehs Ivanovskis Rīgas 25.vidusskola 4.klase 20753 4931 4536 2946 3842 4498
    2. Dāvis Apfelbaums Ventspils Centra pamatskola 4.klase 14712 3094 3163 2599 2071 3785
    3. Gvido Šnuka Rīgas 47.vidusskola 4.klase 12155 2591 2249 2085 1813 3417
    4. Jānis Jaunzems Rīgas 84.vidusskola 4.klase 11812 2501 2682 1870 1796 2963
    5. Renars Liepins O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 4.klase 11583 2646 2494 1609 1080 3754
    6. Jevgeņijs Stadņiks Rīgas Rīnūžu ģimnāzija 6. klase 11512 2196 2213 2103 2239 2761
    7. Jūlija Vaikute Rīgas 34.vidusskola 5.klase 11206 2265 2067 1887 2223 2764
    8. Kārlis Zeidaks Rīgas Angļu ģimnāzija 4.klase 10075 2195 1782 1720 1531 2847
    9. Jūlia Zilbere Rīgas 34.vidusskola 5.klase 9525 1786 1902 1393 1612 2832
    10. Karolīna Buceneka Rīgas Purvciema vidusskola 5.klase 9411 1811 2175 1618 1647 2160
    11. Aleks Augusts Strazdiņš Rīgas 84.vidusskola 4.klase 9139 2124 1439 1467 1454 2655
    12. Kristers Stūris Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 5.klase 9098 2085 1885 1057 637 3434
    13. Andijs Ločmelis Alūksnes novada vidusskola 6. klase 8645 2047 1790 1616 887 2305
    14. Jānis Kāposts Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 5.klase 8541 2064 2410 1178 1043 1846
    Дівчата 7-12 класи
    Ranking Name School/team Class Result 1. 2. 3. 4. 5.
    1. Aleksandra Timofejeva Rīgas Valsts 2.ģimnāzija 10. klase 14882 3162 2998 2969 2529 3224
    2. Sandra Siliņa Cēsu Valsts ģimnāzija 8. klase 13562 2803 3026 2091 2223 3419
    3. Anna Ivanovska Rīgas Valsts 3.ģimnāzija 9. klase 12980 2325 2671 2231 2429 3324
    4. Madara Siliņa Cēsu Valsts ģimnāzija 11. klase 12207 2469 2506 2174 2147 2911
    5. Linda Meijere Valmieras 36.arodvidusskola 10. klase 11031 2259 2266 1528 1869 3109
    6. Beate Velpe Smiltenes ģimnāzija 9. klase 9195 1362 2072 1198 1495 3068
    7. Monta Meijere Valmieras 36.arodvidusskola 11. klase 9063 1782 2020 1145 1439 2677
    8. Zane Liepiņa Rīgas 25.vidusskola 9. klase 8459 1468 1650 1219 1441 2681
    9. Annija Zariņa Cēsu Valsts ģimnāzija 9. klase 7745 1145 981 1087 1525 3007
    10. Sabīne Kuprovska Rīgas 25.vidusskola 12. klase 7625 1266 1372 858 1507 2622
    11. Dasha Pivina Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskola 10. klase 6743 1807 1907 677 1058 1294
    12. Linda Anna Jekabsone Ata Kronvalda Durbes vidusskola 8. klase 6575 1025 1226 993 1087 2244
    13. Elīza Elizabete Pavlova Rīgas 25.vidusskola 7. klase 5680 841 1520 678 883 1758
    14. Evelīna Kalniņa Alūksnes novada vidusskola 8. klase 5436 992 1623 709 1039 1073
    Хлопці 7-12 класи
    Ranking Name School/team Class Result 1. 2. 3. 4. 5.
    1. Aleksandrs Semjonovs Rīgas 66. speciālā vidusskola 7. klase 23431 4761 4308 5542 4358 4462
    2. Pauls Pencis Jūrmalas 1.ģimnāzija 9. klase 19041 3873 3837 3251 4019 4061
    3. Rihards Bekasovs Rīgas 25.vidusskola 7. klase 18937 4012 4244 3027 3554 4100
    4. Renāts Tutiņš Cēsu Valsts ģimnāzija 12. klase 16278 3359 3577 2267 3341 3734
    5. Deniss Ozerskis Pamatskola "Harmonija" 8. klase 15939 3358 3034 3516 2940 3091
    6. Andris Barviks Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 10. klase 13011 2359 2573 1993 2229 3857
    7. Lorens Kaužēns Rīgas 25.vidusskola 7. klase 11000 1784 3084 1150 1527 3455
    8. Reinis Millers Rīgas 25.vidusskola 7. klase 9076 1764 2293 1138 1345 2536
    9. Rainers Hermanovskis Smiltenes ģimnāzija 9. klase 8880 1399 2191 643 983 3664
    10. Jānis Meziels Smiltenes ģimnāzija 9. klase 8849 1727 2607 528 782 3205
    11. Tomass Ozols Smiltenes ģimnāzija 9. klase 8829 1713 2212 529 1239 3136
    12. Oskars Jaunslavietis Alūksnes novada vidusskola 10. klase 7935 1242 1906 683 1039 3065
    13. Arturs Zebins Smiltenes ģimnāzija 9. klase 6391 711 1550 484 956 2690
    14. Edgars Liepins Rīgas 25.vidusskola 12. klase 5657 1019 981 887 720 2050
    Дорослі. Жінки.
    Ranking Name School/team Class Result 1. 2. 3. 4. 5.
    1. Evija Ungure Latvijas Universitāte Pieaugušais 14796 3153 3342 2335 2584 3382
    2. Anita Kozlovska Valkas ģimnāzija Pieaugušais 13238 2336 2743 2242 2648 3269
    3. Guntra Pakule Pieaugušais 12766 2791 2882 1231 1934 3928
    4. Agra Jērica Kalētu pamatskola Pieaugušais 11990 2352 2311 1742 2598 2987
    5. Līga Krūmiņa Alūksnes novada vidusskola Pieaugušais 11540 1974 2188 2350 2142 2886
    6. Dzidra Šterna Krotes Kronvalda Ata pamatskola skolotājs 10125 1533 1899 1542 2175 2976
    7. Vija Ciekure Rīgas 62. vidusskola Pieaugušais 9680 1849 1891 1408 1831 2701
    8. Diāna Siliņa Cēsu Valsts ģimnāzija skolotājs 8251 1537 1500 1152 1346 2716
    9. Inita Lāce Alūksnes novada vidusskola Pieaugušais 8030 1433 1708 1371 1562 1956
    10. Olga Lucika Rīgas Herdera vidusskola Pieaugušais 7394 1059 1300 1028 1707 2300
    Дорослі. Чоловіки.
    Ranking Name School/team Class Result 1. 2. 3. 4. 5.
    1. Raivis Ogorodovs Lizuma vidusskola Pieaugušais 18643 4480 3437 3191 4411 3124
    2. Ainars Mirkss Rīgas 66. speciālā vidusskola Pieaugušais 16293 2990 3036 2644 3399 4224
    3. Ēriks Ivanovskis Rīgas 25.vidusskola Pieaugušais 16185 3765 3255 2835 3256 3074
    4. Pēteris Ciekurs Rīgas Tehniskā Universitāte Pieaugušais 11384 2347 2481 1477 2194 2885
    5. Juris Arājs O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola Pieaugušais 7635 1115 1306 1108 1578 2528
    6. Mihails Zilbers Rīgas 34.vidusskola Pieaugušais 7505 1361 1514 1072 1379 2179
    7. Oskars Pencis Jūrmalas 1.ģimnāzija Pieaugušais 7469 1195 1359 711 1257 2947

    Чемпіонат Литви 2016Редагувати

    02.04.2016 Каунас

    1-3 класи
    Vieta Vardas, pavardė Mokykla Klasė Rezultatas 1, 2, 3, 4, 5,
    1 Džiugas Stumbrys Jonavos Panerio pradinė mokykla 3 klasė 14280 2682 3187 2699 2911 2801
    2 Erikas Mazūras Jonavos Panerio pradinė mokykla 3 klasė 11684 2277 2363 2406 2342 2296
    3 Kipras Braukyla Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija 3 klasė 11256 2402 2529 2577 2025 1723
    4 Kajus Morkevičius Šiaulių Jovaro progimnazija 2 klasė 9863 1650 1819 1583 2708 2103
    5 Vilius Zaicas Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija 3 klasė 9144 1856 1542 1561 2540 1645
    6 Almantė Vencevičiūtė Vilniaus Filaretų pradinė mokykla 2 klasė 8736 1949 1742 1782 1851 1412
    7 Edgaras Drozd Jonavos Panerio pradinė mokykla 3 klasė 8616 1855 1577 1622 2227 1335
    8 Benediktas Biržinis Utenos Krašuonos progimnazija 3 klasė 8059 1951 1546 1518 1673 1371
    9 Julius Beinortas Kėdainių "Ryto" progimnazija 3 klasė 7884 1485 1464 1464 2058 1413
    10 Dominykas Laucius Vilniaus Filaretų pradinė mokykla 2 klasė 6822 1304 1245 1201 1842 1230
    11 Salomeja Leskeviciute Vilniaus Filaretų pradinė mokykla 2 klasė 6751 1392 1200 1350 1690 1119
    12 Meda Braukylaitė Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija 2 klasė 6400 1527 1378 1287 1110 1098
    13 Bartas Naruševičius Kėdainių "Ryto" progimnazija 3 klasė 5798 1151 835 1032 1912 868
    14 Mykolas Merkevicius Vilniaus Filaretų pradinė mokykla 2 klasė 4600 870 633 714 1745 638
    15 Gustas Stragys Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 3 klasė 4430 940 838 815 1165 672
    16 Vilius Rinkevičius Kauno technologijos universitetas 1 klasė 4250 1037 768 856 1146 443
    17 Rokas Masilionis Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 3 klasė 3978 629 659 577 1478 635
    18 Antanas Karka Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 3 klasė 3889 871 419 314 1891 394
    19 Rugile Brazdžiūtė Vilniaus Filaretų pradinė mokykla 2 klasė 3586 997 544 709 696 640
    20 Vainius Stakėnas Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 3 klasė 3450 844 493 500 1138 475
    21 Matas Kietis Vilniaus Filaretų pradinė mokykla 2 klasė 3393 804 621 720 638 610
    4-6 класи
    Vieta Vardas, pavardė Mokykla Klasė Rezultatas 1, 2, 3, 4, 5,
    1 Kristianas Chalikovas Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas" 4 klasė 13961 3051 3083 2442 2153 3232
    2 Skaiva Gudauskytė Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 4 klasė 13875 3149 3041 2138 1573 3974
    3 Rokas Kvedaravičius Vilniaus m. Jėzuitų gimnazija 5 klasė 11431 2663 2532 1528 1858 2850
    4 Emilija Žigaitė Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 4 klasė 10582 2599 2466 1460 1305 2752
    5 Nojus Jukna Kauno Žaliakalnio progimnazija 4 klasė 10334 2249 2214 1979 1893 1999
    6 Vincentas Jeronimas Kuliešius Petro Vileišio progimnazija 5 klasė 9788 2356 2411 1436 1191 2394
    7 Brigita Sokaitė Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija 6 klasė 9392 1834 2103 1857 1798 1800
    8 Mantas Katkevičius Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 4 klasė 9348 2401 1729 1375 1129 2714
    9 Matas Gedžiūnas Kauno Žaliakalnio progimnazija 6 klasė 9076 1754 1950 1543 1506 2323
    10 Tomas Andzelis Kauno m. Jėzuitų gimnazija 5 klasė 8524 1743 1595 1334 1426 2426
    11 Pijus Abukauskas Kauno m. Jėzuitų gimnazija 5 klasė 7743 1532 1367 1300 1161 2383
    12 Rugilė Paliukėnaitė Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 4 klasė 7740 1893 1131 1096 579 3041
    13 Rugilė Kaluževičiūtė Kauno Žaliakalnio progimnazija 6 klasė 7452 1533 1324 1137 1760 1698
    14 Eimantas Pivoriūnas Rokiškio r. Kriaunų pagrindinė mokykla 6 klasė 6931 1385 1374 1055 1032 2085
    15 Titas Simonavičius Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla 5 klasė 6870 1164 1433 1190 1047 2036
    16 Vilius Zakarevičius Kauno Žaliakalnio progimnazija 4 klasė 6382 1695 1452 666 627 1942
    17 Andrėja Kauneckaitė Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 4 klasė 6243 1490 1338 748 487 2180
    18 Greta Šukutytė Kauno Žaliakalnio progimnazija 6 klasė 5108 1349 931 771 1057 1000
    19 Meda Petraškaitė Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija 6 klasė 5028 1350 706 724 425 1823
    20 Martynas Abraitis Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija 6 klasė 3477 779 711 646 652 689
    Дівчата. 7-12 класи
    Vieta Vardas, pavardė Mokykla Klasė Rezultatas 1, 2, 3, 4, 5,
    1 Sandra Macijauskaitė Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija 9 klasė 23726 4705 4409 5486 4620 4506
    2 Greta Mušeikytė Panevėžio r. Smilgių gimnazija 12 klasė 19050 4261 3944 3943 3221 3681
    3 Eglė Leonovaitė Anykščių r. Jono Biliūno gimnazijos Kavarsko vidurinio ugdymo skyrius 11 klasė 16481 3578 3581 2782 2636 3904
    4 Ugnė Kolosovaitė Rokiškio "Romuvos" gimnazija 10 klasė 15334 3069 3127 2982 2786 3370
    5 Rimantė Mičelytė Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija 7 klasė 11991 2851 2728 1381 1764 3267
    6 Emilija Vaidilauskaitė Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla 7 klasė 10909 2245 2586 1229 1257 3592
    7 Jorūnė Jokimaitytė Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija 12 klasė 10880 2471 2404 1541 1484 2980
    8 Indrė Čepaitė Vilniaus Baltupių progimnazija 7 klasė 10864 2392 1822 1459 2045 3146
    9 Irena Savicka Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija 11 klasė 10535 2091 1865 1659 1644 3276
    10 Erika Klimovič Vilniaus Sofijos Kovalevskajos vidurinė mokykla 10 klasė 9641 1945 1926 1620 1399 2751
    11 Kamilė Daugvilaitė Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija 7 klasė 9165 1766 1900 1305 1568 2626
    12 Ieva Rinkevičiūtė Lietuvos sveikatos mokslų universiteto vidurinė mokykla 7 klasė 6762 1565 1642 856 1281 1418
    13 Radvilė Jomantaitė Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija 8 klasė 5536 961 1178 855 1133 1409
    14 Auktuma Butkevičiūtė Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija 8 klasė 5021 995 908 699 995 1424
    15 Neringa Lopataitė Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija 7 klasė 4729 783 1036 730 1017 1163
    16 Greta Zambacevičiūtė Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija 8 klasė 4468 714 796 507 742 1709
    17 Gabrielė Skukauskaitė Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija 8 klasė 2380 345 222 328 138 1347
    Хлопці. 7-12 класи.
    Vieta Vardas, pavardė Mokykla Klasė Rezultatas 1, 2, 3, 4, 5,
    1 Vaidas Macijauskas Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija 10 klasė 20883 4426 4061 4388 4334 3674
    2 Matas Liatukas Klaipėdos licėjus 11 klasė 19482 4616 3665 3165 3441 4595
    3 Martynas Lukošiūnas Rokiškio "Romuvos" gimnazija 11 klasė 18449 3820 3599 3707 3791 3532
    4 Titas Lesnikauskas Molėtų progimnazija 8 klasė 17690 3724 4000 2341 3258 4367
    5 Orestas Fridmanas Kauno Žaliakalnio progimnazija 8 klasė 17125 3465 3700 2321 3492 4147
    6 Ernestas Mazūras Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla 7 klasė 14733 3439 3109 2720 2256 3209
    7 Žilvinas Aleksa Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija 7 klasė 12933 2424 3350 1578 2043 3538
    8 Arūnas Griškus Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija 7 klasė 9029 1445 1768 1126 1940 2750
    9 Romualdas Kondratovičius Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija 11 klasė 8741 2060 1617 1002 1424 2638
    10 Marekas Mikutaitis Šalčininkų r. Butrimonių pagrindinė mokykla 9 klasė 7571 1405 1797 1148 1317 1904
    11 Erikas Sinkevicius Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija 8 klasė 6957 1216 1302 976 1481 1982
    12 Rinaldas Čepas Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija 9 klasė 5555 741 1053 507 844 2410
    13 Edvinas Kuzas Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija 8 klasė 5159 1008 1035 497 456 2163
    14 Rytis Stankevičius Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija 7 klasė 4887 819 1153 418 495 2002
    15 Edvinas Mikalaičiūnas Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija 7 klasė 4732 878 958 652 661 1583
    16 Matas Gaidamonis Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija 9 klasė 3797 552 672 385 172 2016
    17 Artūras Gajauskas Kauno Prano Daunio aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras 8 klasė 3129 504 683 326 248 1368
    Дорослі. Жінки.
    1 Birutė Narijauskaitė Kauno Žaliakalnio progimnazija mokytojai 17834 4152 3521 2831 3796 3534
    2 Deimantė Stanionytė Lietuvos muzikos ir teatro akademija suaugusieji 17178 3332 3463 2431 3598 4354
    3 Milda Talalaitė Kauno technologijos universitetas suaugusieji 17012 3529 3352 3126 3351 3654
    4 Lina Žukauskaitė Kauno technologijos universitetas suaugusieji 14634 3334 3002 2094 2545 3659
    5 Vilija Skystimaitė Kauno Žaliakalnio progimnazija suaugusieji 12219 2504 2605 1730 2683 2697
    6 Jovita Vaivadaitė Vilniaus Filaretų pradinė mokykla suaugusieji 11513 2345 2522 1631 2070 2945
    7 Rasa Grabliauskienė Kauno m. Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija suaugusieji 10371 2109 2015 1559 1963 2725
    8 Janina Malcienė Zarasų r. Antazavės J. Gruodžio gimnazija suaugusieji 9830 1799 1841 1466 1481 3243
    9 Ieva Vyšniauskienė Elektrėnų "Versmės" gimnazija suaugusieji 5557 1055 1251 931 1145 1175
    Дорослі. Чоловіки.
    Vieta Vardas, pavardė Mokykla Klasė Rezultatas 1, 2, 3, 4, 5,
    1 Gintautas Vasauskas Vilniaus universitetas suaugusieji 18798 3921 3522 2702 4027 4626
    2 Martynas Budriūnas Klaipėdos Vydūno vidurinė mokykla suaugusieji 17733 3792 3586 3517 3386 3452
    3 Povilas Makackas Kauno technologijos universitetas suaugusieji 17720 3687 3542 2693 4012 3786
    4 Jurgis Kuliešius Vilniaus universitetas suaugusieji 16766 3746 3330 2411 3559 3720
    5 Robertas Stankevič Vilniaus universitetas suaugusieji 16722 3043 2893 2701 3503 4582
    6 Tautvydas Kairevičius Kauno "Atžalyno" vidurinė mokykla suaugusieji 14701 3508 3100 2333 2523 3237
    7 Raimondas Griškus Jurbarko Naujamiesčio vidurinė mokykla suaugusieji 12100 2313 2410 1826 2720 2831
    8 Arvydas Uldinskas Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija mokytojai 9202 1496 1901 941 1869 2995

    Чемпіонат Словенії 2016Редагувати

    Murska Sobota, 20. 2. 2016

    1-3 класи
    Uvrstitev Ime in priimek     Šola                      Razred Število točk 1, 2, 3, 4, 5,
    1, Blaž Tonin OŠ Marije Vere Kamnik 3. razred 11103 2338 2173 2321 2319 1952
    2, Amadej Kastelic OŠ III Murska Sobota 3. razred 9621 2114 1921 1605 2154 1827
    3, Anej Vovk OŠ Dolenjske Toplice 3. razred 8816 1451 1579 1832 2224 1730
    4, Matic Munda OŠ Sveti Tomaž 3. razred 6940 1200 1059 1185 2410 1086
    5, Gal Trampuš OŠ Nove Jarše 3. razred 6248 1149 1062 1204 1976 857
    6, Nik Trampuš OŠ Nove Jarše 3. razred 5976 1294 1023 1072 1656 931
    7, Tadej Karas DOŠ Prosenjakovci 3. razred 5509 1212 915 1002 1373 1007
    8, Teo Bukovič OŠ Sveti Tomaž 3. razred 5362 746 613 626 2721 656
    9, Martin Kropec OŠ Majšperk 3. razred 5069 1100 1037 1016 1066 850
    10, Dominik Kuharič OŠ Sveti Tomaž 3. razred 4932 988 691 749 1795 709
    11, Tim Trampuš OŠ Nove Jarše 3. razred 4788 1048 785 759 1486 710
    12, Mark Črtalič OŠ Grm Novo mesto 3. razred 3893 598 556 765 1408 566
    4-5 класи
    Uvrstitev Ime in priimek Šola Razred Število točk 1, 2, 3, 4, 5,
    1, Tin Bevc Taraniš OŠ Center Novo mesto 4. razred 16468 3439 3387 2802 1947 4893
    2, Luka Gautam OŠ Grm Novo mesto 5. razred 14609 3227 3505 2170 2346 3361
    3, Filip Zver OŠ Križevci 5. razred 13463 2838 2643 2326 2504 3152
    4, Barbara Kropec OŠ Majšperk 5. razred 13243 3040 3126 2106 1959 3012
    5, Maja Cigan OŠ II Murska Sobota 5. razred 12791 3109 2940 1994 1876 2872
    6, Tija Žura OŠ Center Novo mesto 4. razred 12782 2556 2744 1984 2136 3362
    7, Tim Bartelj OŠ Grm Novo mesto 5. razred 12053 2517 2749 1865 1844 3078
    8, Miha Gorše Pihler OŠ Fram 4. razred 10294 2249 2466 1652 1474 2453
    9, Tomaž Holc OŠ Breg Ptuj 4. razred 10290 2334 2220 1532 1446 2758
    10, Benjamin Bećirević OŠ Grm Novo mesto 4. razred 9558 2061 2511 1314 1289 2383
    11, Luka Orel OŠ Žužemberk 5. razred 9391 2107 2268 1482 1239 2295
    12, Anžej Pavlin OŠ Grm Novo mesto 5. razred 9267 2138 2026 1538 1545 2020
    6-7 класи
    Uvrstitev Ime in priimek Šola Razred Število točk 1, 2, 3, 4, 5,
    1, Rene Žižek OŠ Tišina 6. razred 21152 4519 4312 3919 3803 4599
    2, Nika Zabukovšek OŠ Blaža Kocena Ponikva 7. razred 16539 3845 3905 2430 2566 3793
    3, Mark Gajšek OŠ Marije Vere Kamnik 6. razred 16450 3637 3674 2554 2763 3822
    4, Lenart Frankovič OŠ Gustava Šiliha Velenje 6. razred 16278 3804 3644 2480 2807 3543
    5, Domen Jug OŠ Sveta Trojica 7. razred 15892 3556 3373 2226 3010 3727
    6, Marija Judež OŠ Šmihel Novo mesto 6. razred 12812 2737 2841 2408 1807 3019
    7, Gaj Juvan OŠ Litija 6. razred 12256 2705 2650 2010 1800 3091
    8, Jaka Berk OŠ Grm Novo mesto 7. razred 12131 2503 2453 2261 2096 2818
    9, Žanet Glavač DOŠ Dobrovnik 6. razred 11598 3122 3005 1743 1674 2054
    10, Eliza Krasniqi OŠ Fram 7. razred 11575 2846 2922 1628 1708 2471
    11, Alen Bećirević OŠ Grm Novo mesto 7. razred 10349 2445 2387 1244 1429 2844
    8-9 класи
    Uvrstitev Ime in priimek      Šola Razred Število točk 1, 2, 3, 4, 5,
    1, Urh Krafogel OŠ Litija 9. razred 17000 3376 3885 2564 3669 3506
    2, Sinja Mežnar OŠ Grm Novo mesto 9. razred 16521 3864 3595 2579 2926 3557
    3, Nikola Kovač DOŠ Dobrovnik 8. razred 14081 3044 2772 2505 2789 2971
    4, Marko Bjelčević OŠ Litija 9. razred 14037 2222 3683 1629 3138 3365
    5, Žiga Laci DOŠ Dobrovnik 8. razred 13917 2958 3310 2519 2539 2591
    6, Aleksander Bajc OŠ Leskovec pri Krškem 9. razred 13633 2782 2995 1916 2098 3842
    7, Meta Majcen OŠ Sveti Tomaž 8. razred 11991 2987 2947 988 2231 2838
    8, Tim Vipavec OŠ Belokranjskega odreda Semič 8. razred 10762 2037 2814 1251 1631 3029
    9, Anže Matjašič OŠ Metlika 9. razred 8594 1473 1779 1052 1892 2398
    10, Matevž Plisson OŠ Grm Novo mesto 8. razred 8588 2077 2159 576 1984 1792
    10-12 класи
    Uvrstitev Ime in priimek Šola Razred Število točk 1, 2, 3, 4, 5,
    1, Kaja Tuškei Gimnazija Murska Sobota 2. letnik SŠ 24958 5584 4859 4582 4987 4946
    2, Eugenija Janjoš Srednja šola Črnomelj 4. letnik SŠ 17734 3660 3581 2584 3696 4213
    3, Žiga Škalič Gimnazija    Franca    Miklošiča Ljutomer 1. letnik SŠ 16997 3874 3873 3209 2634 3407
    4, Leja Verbič Gimnazija Novo mesto 1. letnik SŠ 15982 3794 3707 2158 2670 3653
    5, Juš Gašparič Srednja šola  za  elektrotehniko in računalništvo Ljubljana 3. letnik SŠ 15037 2700 3410 2119 3862 2946
    6, Samo Matjašič Srednja šola Črnomelj 3. letnik SŠ 14893 3435 3065 2324 3570 2499
    7, Niko Farič Gimnazija    Franca    Miklošiča Ljutomer 1. letnik SŠ 13927 3101 2792 2541 2437 3056
    8, Mitja Barbo Šolski center Novo mesto 1. letnik SŠ 13707 2408 2858 1650 2796 3995
    9, Attila Bogdan Dvojezična       srednja       šola Lendava 3. letnik SŠ 12264 2531 2563 1428 2358 3384
    10, Gašper Poljanšek Gimnazija Ledina 2. letnik SŠ 11486 2741 2299 1338 2283 2825
    Дорослі
    Uvrstitev Ime in priimek Šola                                 Število točk 1, 2, 3, 4, 5,
    1, Gregor Hvala 15745 2870 2875 2413 3872 3715
    2, Rok Markelc OŠ Litija 15292 3248 3063 2322 3566 3093
    3, Srečko Janjoš 14780 2875 2964 2239 3367 3335
    4, Robert Buček OŠ Litija 12532 2194 2423 1836 2670 3409
    5, Miran Zadravec OŠ Grad 11028 2381 2296 1665 2134 2552
    6, Marija Bjelčević OŠ Litija 10895 2320 2183 1183 2482 2727
    7, Nuša Zagorc OŠ Gornja Radgona 10839 2014 2504 1722 2292 2307

    Див.такожРедагувати

    ПосиланняРедагувати

    ПриміткиРедагувати