Портал:Полтава/Червоні посилання

Нижче наведені посилання на необхідні статті із статей в категорії Категорія:Полтава та її підкатегоріях. Список побудований 29 січня 2020 за допомогою інструменту MissingTopics на сервері Wikimedia Tool Labs. Список відсортований за кількістю посилань на статті. Можливо, що частина статей з цього списку вже існує під іншими іменами, в цьому випадку потрібно зробити перенаправлення або виправити посилання в статтях.

Отримати поточний стан за допомогою інструмента PetScan (потребує встановлення параметру глибини сканування категорії в першій вкладці).

Created Wed, 29 Jan 2020 11:37:50 +0000 by the MissingTopics tool (run again with these settings)Редагувати

Wanted Title
28 Червоний Шлях (Полтава)
27 Хуан Мануель Гарсіа Рей
16 Дуб черешчатий (Полтава, Першотравневий, 10)
16 Дуби черешчаті (Полтава, Соборності)
16 Дуби черешчаті (Полтава, Монастирська)
16 Дуби черешчаті (Полтава, Козака)
16 Дуб черешчатий (Полтава, площа Слави)
16 Дуб черешчатий (Полтава, Шевченка)
16 Дуб черешчатий (Полтава, Пушкіна)
16 Дуб черешчатий (Полтава, Першотравневий, 22)
16 Дуб черешчатий (Полтава, Першотравневий, 17)
16 Дуб черешчатий (Полтава, Гоголя)
16 Дуби черешчаті (Полтава, Першотравневий)
16 Дуб черешчатий (Полтава, Марка Вовчка)
16 Дуб черешчатий (Полтава, Загородна)
16 Дуб черешчатий (Полтава, Алмазна)
16 Дуб черешчатий (Полтава, Європейська)
16 Дуб пірамідальний (Полтава)
16 Дуб черешчатий (Полтава, Мясоєдова)
10 Град Воїнь
10 Палац Кочубея у Диканьці
10 Лубенський замок
9 Чуркін Михайло Васильович
8 Нурідінов Длявер Хасанович
8 Блажко Валерій Валерійович
8 Лісовський Микола Валентинович
8 Кондратович Дмитро Андрійович
8 Водягін Олексій Олексійович
7 Чемпіонат світу з футболу 2005 серед молодіжних команд
7 42-га артилерійська бригада
7 Войтенко Борис Романович
7 Збірна СРСР U21 з футболу
6 Меньшиков Володимир Олександрович
6 Красєво
6 Пушкарне (Бєлгородська область)
6 Прохоров Олексій Борисович
6 Бєленьке
6 Мордовінка
6 Биковка
6 Покровка (село)
6 Полтавський будівельний технікум транспортного будівництва
6 Фещуков Олег Борисович
6 Ломне (Бєлгородська область)
6 Пасєки
6 Зубок Євген Ігорович
6 Абрамов Олександр Кузьмич
6 Мальцев Володимир М.
6 Глотово
6 Антоновка (Грайворонський район)
6 Луговка (село)
6 Красний Отрожек
6 Красна Поляна (Бєлгородська область)
6 Крапивне
6 Стригуни Перві
6 Дубіно (Борисовський район)
6 Чистохвалов Віктор Олександрович
6 Козінка
6 Задєльне
6 Тепле (Бєлгородська область)
6 Шкред Олег Васильович
6 Нікольський (Бєлгородська область)
6 Замостьє
6 Ворскла (село)
6 Веселий (Яковлевський район)
6 Зарєч'є Вторе
6 Зарєч'є Перве
6 43 км (пост)
6 Серетено
6 Довгаленко Юрій Юрійович
6 Добре (Бєлгородська область)
6 Новоолександрівка (Борисівський район)
5 Віктор Сучков
5 Мельниченко Олег Юрійович
5 Маслов, Виктор Борисович
5 Манжелей Володимир Іванович
5 Міжнародні автомобільні шляхи
5 Вулиця Зигіна (Полтава)
5 Волков Микола Михайлович
5 Обласні автомобільні шляхи Вінницької області
5 Новиков Валентин Миколайович
5 Яцюк Микола Олександрович
5 Літня Універсіада 2011
5 Деріберін Олександр Павлович
5 Кліментовський Роман Андрійович
5 Кобилецький В'ячеслав Прокопович
5 Коваленко Ілля Геннадійович
5 Кованда Іван Михайлович
5 Кожедуб Андрій Сергійович
5 Костильов Олексій Миколайович
5 Добрянський Дмитро Андрійович
5 Костін Павло Іванович
5 Дмитрощенко Валентин Степанович
5 Обласні автомобільні шляхи Житомирської області
5 Глухарєв Владислав Петрович
5 Гіоргі Шенгелія
5 Кудзієв Герман Валентинович
5 Гуляєв Юрій Геннадійович
5 Грінін Володимир Григорович
5 Кучма Віктор Володимирович
5 Лактіонов Валентин Савелійович
5 Литвиненко В'ячеслав Анатолійович
5 Голод Сергій Гнатович
5 Глєбов Микола Якович
5 Обласні автомобільні шляхи Дніпропетровської області
5 Обласні автомобільні шляхи Донецької області
5 Обласні автомобільні шляхи Запорізької області
5 Сільвай Сергій Нестерович
5 Орлов Юрій Дмитрович
5 Іванов Валентин Олександрович
5 Єрохін Іван Михайлович
5 Піскарьов Олександр Михайлович
5 Обласні автомобільні шляхи Київської області
5 Радзишевський Владислав Миколайович
5 Северин Андрій Василійович
5 Соколов Віктор Іванович
5 Сондей Василь Васильович
5 Сорокін Станіслав Юрійович
5 Сільвай Нестор Несторович
5 Сіроштан Ігор Григорійович
5 Багдасаров Володимир Григорійович
5 Транспорт (видавництво)
5 Федоров Олексій Олексійович
5 Федотов Нікіта Ігорович
5 Химич Ігор Іванович
5 Холопкін Юрій Володимирович
5 Чемпіонат Європи з футболу 2002 серед 17-річних
5 Шликов Віктор Леонідович
5 Шмуригін Геннадій Павлович
5 Шпиньов Євген Федорович
5 Яцик Костянтин Віталійович
5 167 км (пост)
5 Ахмедзаде Рустам Аламович
5 Керман Юрій Сергійович
5 Бакун Сергій Миколайович
5 Біда Анатолій Платонович
5 Обласні автомобільні шляхи Чернігівської області
5 Обласні автомобільні шляхи Харківської області
5 Обласні автомобільні шляхи Севастопольської міськради
5 Обласні автомобільні шляхи Херсонської області
5 Борис Баталов
5 Обласні автомобільні шляхи Полтавської області
5 Обласні автомобільні шляхи Луганської області
5 Обласні автомобільні шляхи Кіровоградської області
5 Брюшин Василь Дмитрович
5 Болотов Володимир Миколайович
5 Обласні автомобільні шляхи Хмельницької області
5 Обласні автомобільні шляхи Криму
5 Обласні автомобільні шляхи Сумської області
5 Обласні автомобільні шляхи Чернівецької області
5 Обласні автомобільні шляхи Черкаської області
5 Білий Петро Михайлович
4 Шубін Петро Євгенович
4 ТВ-Дом
4 Китайко Ігор Миколайович
4 Київське шосе (Полтава)
4 Тернопільське регіональне телебачення
4 Кладько Іван Макарович
4 Третий цифровой
4 Тур-Бюро
4 Клебер Да Сілва Гомеш
4 КТМ (телеканал)
4 Кобзарєв Анатолій Олександрович
4 Чернецький Олександр Олександрович
4 Юданов Ігор Борисович
4 Костик Орест Михайлович
4 Коршиков Анатолій Миколайович
4 Корохов Євген Вікторович
4 Чідера Келіт Аніх
4 Кондратенко Федір Степанович
4 Комаровський В'ячеслав Ростиславович
4 Юхимович Дмитро Олександрович
4 Южная волна
4 Козирський Володимир Іванович
4 Шаповаленко Артем Андрійович
4 Швець Сергій Сергійович
4 ОНТ (Одеса)
4 Шакун Олександр Дмитрович
4 Новий дім
4 Новини (телеканал)
4 Перший київський
4 КіКо
4 Меню-ТВ
4 Поспєлов Артем Андрійович
4 Леонардо Феррейра Монтезелло Лейтао
4 Погода-ТБ (телеканал)
4 Плато Юнайтед
4 Первый городской
4 Почесна Грамота Президії ВР УРСР
4 Одеська ОДТРК
4 Обоз TV
4 Облога Стародуба
4 Облога Полоцька (1563)
4 Облога Полоцька (1518)
4 МИГ ТБ
4 Мазур Валерій Сергійович
4 Кушка Сергій Володимирович
4 Курбатовський Олег Михайлович
4 Страна советов
4 Роса (телеканал)
4 Наше (телеканал)
4 Сингаївський Ілля Юрійович
4 Севастьянов Юрій Володимирович
4 Рябіков Гліб Олексійович
4 Костилєв Олексій Миколайович
4 Ротань Петро Миколайович
4 Репортер (Одеса)
4 Кузнєцов Євген Олександрович
4 Ревуцький Микола Анатолійович
4 Ращупкін Юрій Михайлович
4 Мочевінський Іван Олексійович
4 Мосіюк Олександр Володимирович
4 Морозов Геннадій Володимирович
4 Притиковський Денис Віталійович
4 Право TV
4 Р-1 (телеканал)
4 100% News
4 Круг (телеканал)
4 Битва на озері Смоліно
4 UkrStream.tv
4 Ukrainian Fashion
4 Z-TV
4 Імператорський університет Святого Володимира
4 А1 (телеканал)
4 АТВ (телеканал)
4 Александр Сілва Роша
4 Астахов Ернест Дмитрович
4 Балінформкомпанія
4 Бондаренко Олександр Пилипович
4 UA: Херсон
4 Брама Максим Андрійович
4 Бринько Олександр Стефанович
4 Варченко Богдан Вікторович
4 Волошко Олександр Іванович
4 Воля Cine+
4 Вулиця Конституції (Полтава)
4 Вулиця Лідова (Полтава)
4 Вулиця Театральна (Полтава)
4 Відкритий Кримський Канал
4 ГЛАС (Одеса)
4 UkrLive
4 UA: Дніпро
4 Горпинко Іван Іванович
4 IZMAIL-TV
4 2Т (телеканал)
4 34 Канал
4 4 канал
4 7 канал (Одеса)
4 Biz-TV Україна
4 FilmUAсtion
4 Goldberry
4 HD2 (телеканал)
4 IT-3
4 IVK
4 PLUS (телеканал)
4 TV Sale Ukr
4 People TV
4 Pro ВСЕ
4 R-TV
4 Real Estate TV
4 Renome
4 SHOW Plus
4 Shopping-TV
4 Smash!TV
4 TBN Україна
4 TV-Табачук
4 ГРАД (телеканал)
4 TBinfo
4 Гуреєв Віктор Григорович
4 Заграва (телеканал)
4 Гріффін Райлі Сабатіні
4 Дейнеко Юрій Миколайович
4 Думанюк Артур Романович
4 Дієв Сергій Валер'янович
4 Донцов Володимир Сергійович
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1937 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1936 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1938 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1950 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1939 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1946 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1947 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1935 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1948 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1949 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1952 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1951 (жінки)
3 Чемпіонат Європи з футболу 2001 серед юнаків віком до 18 років
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1953 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1954 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1955 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1956 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1957 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1958 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1959 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1960 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1961 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1962 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1963 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1964 (жінки)
3 Battle of Nöteborg
3 Грицаєва Оксана
3 Чемпіонат Європи з футболу 2000 серед юнаків віком до 18 років
3 Crossing of the Düna
3 КМС-102
3 Ключик Леонід Семенович
3 КМС-131
3 Greater Wrath
3 Тарануха Ростислав Ярославович
3 Теліховський Ілля Романович
3 КМС-133
3 Fredriksten
3 Ткаченко Олександр Сергійович (футболіст)
3 Толгаренко Олександр Борисович
3 Толстов Ігор Валентинович
3 Трамбицький Олексій Єгорович
3 КМС-134
3 Київська обласна державна телерадіокомпанія
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1966 (жінки)
3 Фальковський Данило Сергійович
3 Фальян Артем Григорович
3 Battle of Stäket
3 Battle of Pälkäne
3 Battle of Pułtusk (1703)
3 Харків-Сортувальний (вагонне депо)
3 Херсонська обласна державна телерадіокомпанія
3 Battle of Punitz
3 Battle of Poznań (1704)
3 Battle of Osel Island
3 Хуссін Тимофій Моноварович
3 Царьов В'ячеслав В'ячеславович
3 Цвєтков Даниїл Ігорович
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1965 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1969 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1967 (жінки)
3 Battle of Gadebusch
3 Чемпіонат України з шахів 2001 (жінки)
3 Чемпіонат України з шахів 2002 (жінки)
3 Чемпіонат України з шахів 2004 (жінки)
3 Battle of Malatitze
3 Чемпіонат світу з футболу серед 17-річних 1987
3 Battle of Kliszów
3 Battle of Jēkabpils
3 Черниш Денис Олександрович
3 Battle of Hummelshof
3 Battle of Holowczyn
3 Battle of Helsingborg (1710)
3 Чілінгір Дмітрій Георгійович
3 Battle of Grengam
3 Швець Владислав В'ячеславович
3 Чемпіонат України з шахів 1999 (жінки)
3 Battle of Erastfer
3 Широкоступ Вадим Миколайович
3 Battle of Dynekilen
3 Battle of Dorpat
3 КМС-222
3 76-й окремий полк зв'язку і управління (Україна)
3 57-й окремий полк зв'язку і управління (Україна)
3 КМС-39
3 Келлер Олександр Андрійович
3 31-й окремий полк зв'язку і управління (Україна)
3 Ялосоветський Ілля Володимирович
3 Яніс Скределіс
3 Карабкін Ярослав Станіславович
3 Чемпіонат України з шахів 2000 (жінки)
3 Чемпіонат України з шахів 1998 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1968 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1982 (жінки)
3 Суперкубок Косова з футболу
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1970 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1971 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1972 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1973 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1974 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1975 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1976 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1977 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1978 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1979 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1980 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1981 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1983 (жінки)
3 Чемпіонат України з шахів 1997 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1984 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1985 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1986 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1987 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1988 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1989 (жінки)
3 Чемпіонат УРСР із шахів 1990 (жінки)
3 Чемпіонат України з шахів 1991 (жінки)
3 Чемпіонат України з шахів 1992 (жінки)
3 Чемпіонат України з шахів 1993 (жінки)
3 Чемпіонат України з шахів 1994 (жінки)
3 Чемпіонат України з шахів 1995 (жінки)
3 Чемпіонат України з шахів 1996 (жінки)
3 Сурженко Максим Романович
3 Змієвський Сергій Олександрович
3 Сула Максим Анатолійович
3 Білоус Сергій Андрійович
3 Новгород-Сіверська державна міська телерадіокомпанія «Сіверська»
3 Вулиця Дмитра Коряка (Полтава)
3 Вулиця Героїв-чорнобильців (Полтава)
3 101-й окремий полк зв'язку і управління (Україна)
3 Кристін Станіслав Сергійович
3 Волкенштейн Олександр Олександрович
3 Власенко Ігор Юрійович
3 Виноградов Вадим Сергійович
3 Криворізьке міське державне об'єднання телебачення і радіомовлення
3 Валерій Мельник
3 Вагонне депо Полтава
3 Біневський Сергій Олександрович
3 Білобровка Андрій Сергійович
3 Негірьов Григорий Аркадійович
3 Бурахович Олександр Васильович
3 Кременчук (вагонне депо)
3 Дангулов Абрам Христофорович
3 Борисенко Василь Данилович
3 Богданець Валерій Володимирович
3 Бланк Герман Ісаакович
3 Бичков Богдан Сергійович
3 Державна дума Російської імперії IV скликання
3 Березянський Павло Андрійович
3 Бардадим Дмитро Валерійович
3 Державна телерадіокомпанія «Крим»
3 Кравчук Юрій В'ячеславович
3 Нечипоренко Станіслав Ростиславович
3 Наумов Микола Григорович
3 Архангельський Григорій Зіновійович
3 Куп'янськ (вагонне депо)
3 Кіричук Володимир Володимирович
3 Гріненко Данило Миколайович
3 Ларіонов Микола Євгенович
3 Леміш Владислав Юрійович
3 Городенко Олександр Степанович
3 Горват Олександр Васильович
3 Лобода Вадим Юрійович
3 Гончаренко Роман Олександрович
3 Геленава Іраклій Шалвович
3 Куць Іван Олександрович
3 Луцишин Ярослав Григорович
3 Вітенчук Вадим В'ячеславович
3 Вуль Григорій Семенович
3 Міські голови Полтави
3 Куксенко Богдан Едуардович
3 Вулиця Степового Фронту (Полтава)
3 Мартинюк Олександр Андрійович
3 Вулиця Степана Халтуріна (Полтава)
3 Вулиця Садова (Полтава)
3 Вулиця Патріарха Мстислава (Полтава)
3 Вулиця Олександра Лютого (Полтава)
3 Вулиця Нечуя-Левицького (Полтава)
3 Мороз Владислав Васильович
3 Вулиця Мироненка (Полтава)
3 Гузь Віктор Олександрович
3 Вулиця Лугова (Полтава)
3 Вулиця Леваневського (Полтава)
3 Астаповський Володимир Олександрович
3 Облога Штральзунда(1711–1715)
3 Студенко В'ячеслав Валерійович
3 Задера Дмитро Олександрович
3 Кадиров Владислав Азізович
3 Репа Олексій Сергійович
3 Коломиєць Михайло Федорович
3 Росляков Владислав Олександрович
3 Skirmish at Bender
3 Siege of Tönning
3 Самек Владислав Андрійович
3 Санаторій-профілакторій «Сосновий»
3 Санаторій-профілакторій «Щуровський»
3 Сасовський Максим Сергійович
3 Сахацький Захар Віталійович
3 Севастопольська регіональна державна телерадіокомпанія
3 Зайков Денис Андрійович
3 Радікорський Всеволод Костянтинович
3 Сергєєв Дмитро Миколайович
3 Сердюков Олександр Михайлович
3 Закорський Владислав Володимирович
3 Сидоренко Владислав Романович
3 Ковальчук Тарас Григорович
3 Коваль Ігор Дмитрович
3 Солдатов Олександр Володимирович
3 Соловей Сергій Миколайович
3 Запорощенко Андрій Олександрович
3 Збірна СРСР U17 з футболу
3 Старченко Денис Володимирович
3 Григорій Вуль
3 Кобзарьов Володимир Олександрович
3 Жучков Євген Іванович
3 Жуков Вадим Миколайович
3 Арутюнян Сергій Сергійович
3 Костилєв Геннадій Іванович
3 Дніпро (Дніпро)
3 Одеська обласна державна телерадіокомпанія
3 Окрошидзе Юрій Олександрович
3 Олексієнко Іван Іванович
3 Олійник Олексій Олександрович
3 Аграрно-економічний коледж Полтавської державної аграрної академії
3 Основа (вагонне депо)
3 Павлик Юрій Олександрович
3 Абрамов Микола Іванович
3 Папаєв Віктор Євгенович
3 Абрам Дангулов
3 Дніпропетровський Державний
3 Петраков Валерій Юрійович
3 Жемчужний Сергій Валерійович
3 Петро Ананьєв
3 Іштоян Левон Арутюнович
3 Площа Зигіна (Полтава)
3 Історико-філологічний факультет Київського університету
3 Полтава (вагонне депо)
3 Імператорський Московський університет
3 Порох Богдан Валентинович
3 Ілля Лапідус
3 Івано-Франківська обласна державна телерадіокомпанія
3 Прапори на баштах
3 Косова (футбольний клуб)
3 Дідевич Михайло Степанович
3 Конов Іван Іванович
3 КМС-92