Відкрити головне меню

Німеччина на Європейських іграх 2015

сторінка-список у проекті Вікімедіа

МедалістиРедагувати

Медаль Спортсмен Спорт Дисципліна
  Золото Макс Гофф Веслування на

байдарках і каное

K1-1000 м (чоловіки)
  Золото Себастьян Брендель Веслування на

байдарках і каное

C1-1000 м (чоловіки)
  Золото Хань Їн
Шань Сяона
Петрісса Солья
Настільний теніс Жіноча команда
  Золото Макс Гофф Веслування на

байдарках і каное

K1-5000 м
  Золото Генрі Юнгхенель Стрільба 50 м гвинтівка, лежачи (чоловіки)
  Золото Каріна Вінтер Стрільба з лука Індивідуальні (жінки)
  Золото Дмитро Овчаров Настільний теніс Одиночки (чоловіки)
  Золото Луїза Ставчинська
Заскія Оеттінгаус
Стрибки у воду Синхронний трамплін 3 м (жінки)
  Золото Фабіан Гамбюхен Гімнастика Колода (чоловіки)
  Золото Крістіан Райц Стрільба Скорострільний пістолет 25 м (чоловіки)
  Золото Крістіан Райц
Моніка Карш
Стрільба Пневматичний пістолет 10 м (змішані)
  Золото Пауль Гентшель Плавання 400 м вільним стилем (чоловіки)
  Золото Юлія Мрожинська Плавання 200 м батерфляєм (жінки)
  Золото Мартина Трайдос Дзюдо До 63 кг (жінки)
  Золото Максим Волтерс Плавання 200 м комлексне плавання
  Золото Крістіан Фромм
Себастьян Кюнер
Денис Каліберда
Маркус Боме
Йохен Шепс
Лукас Кампа
Фердинанд Тіллє
Том Штробах
Тім Брошог
Ян Ціммерманн
Міхаель Андрай
Б'йорн Хьоне
Маттьяс Помпе
Фалько Штайнке
Волейбол Чоловічий турнір
  Срібло Джонатан Горн Карате Понад 84 кг (чоловіки)
  Срібло Франціска Вебер
Конні Вассмут
Верена Гантль
Тіна Дітце
Веслування на

байдарках і каное

K4-500 м (жінки)
  Срібло Макс Рендшмідт
Маркус Гросс
Веслування на

байдарках і каное

K2-1000 м (чоловіки)
  Срібло Леах Гріссер
Софі Шедер
Елізабет Зайтц
Гімнастика Комплексні командні (жінки)
  Срібло Рональд Рауе
Том Лібшер
Веслування на

байдарках і каное

K2-200 м (чоловіки)
  Срібло Марсель Евальд Боротьба До 57 кг вільним стилем (чоловіки)
  Срібло Луїза Ставчинська Стрибки у воду Трамплін 1 м (жінки)
  Срібло Фабіан Гамбюхен Гімнастика Вільні вправи (чоловіки)
  Срібло Софі Шедер Гімнастика Нерівні бруси (жінки)
  Срібло Лаура Кельш Плавання 50 м брасом (жінки)
  Срібло Леоні Кульманн Плавання 400 м вільним стилем (жінки)
  Срібло Максим Волтерс Плавання 200 м кролем на спині (жінки)
  Срібло Марек Ульріх Плавання 50 м кролем на спині (чоловіки)
  Срібло Лаура Варгас-Кох Дзюдо До 70 кг (жінки)
  Срібло Луїз Мальцан Дзюдо До 78 кг (жінки)
  Срібло Ясмін Кюльбс Дзюдо Понад 78 кг (жінки)
  Срібло Шаундра Дідріх
Франціска Конітц
Мареен Краех
Луїз Мальцан
Мір'ям Ропер
Мартина Трайдос
Лаура Варгас-Кох
Віола Ваехтер
Дзюдо Жіноча команда
  Бронза Франк Штеблєр Боротьба Греко-римська до 71 кг
  Бронза Расмін Азізсір Боротьба Греко-римська до 84 кг
  Бронза Пітер Кретшмер
Міхаел Мюллер
Веслування на

байдарках і каное

C2 1000 м (чоловіки)
  Бронза Левент Тункат Тхеквондо До 58 кг
  Бронза Елін Фокен Боротьба До 69 кг (жінки)
  Бронза Барбара Енгледер Стрільба Пневматичний пістолет 10 м (жінки)
  Бронза Елена Вассен Стрибки у воду Платформа 10 м (жінки)
  Бронза Фрітьйов Зайдель
Ніко Герцог
Стрибки у воду Синхронний трамплін 3 м (чоловіки)
  Бронза Мартін Громовський
Кирило Зонн
Гімнастика Синхронний трамплін (чоловіки)
  Бронза Моніка Карш Стрільба Пістолет 25 м (жінки)
  Бронза Саскія Оеттінгаус Стрибки у воду Трамплін 3 м (жінки)
  Бронза Олівер Гайс Стрільба Скорострільний пістолет 25 м (чоловіки)
  Бронза Константин Волтер
Александер Ломер
Леоні Кульманн
Катрін Готтвальт
Плавання 4 × 100 м еставета вільним стилем (змішані)
  Бронза Себастьян Зайдль Дзюдо До 66 кг (чоловіки)
  Бронза Мареен Крех Дзюдо До 52 кг (жінки)
  Бронза Мір'ям Ропер Дзюдо До 57 кг (жінки)
  Бронза Ромона Бруссіг Дзюдо До 57 кг з вадами зору (жінки)
  Бронза Сара Шойріх Бокс До 75 кг (жінки)
  Бронза Гамца Тоуба Бокс До 49 кг (чоловіки)
  Бронза Кастріот Зопа Бокс До 64 кг (чоловіки)
  Бронза Азізе Німані Бокс До 54 кг (жінки)
  Бронза Ричард Хюберс
Б'йорн Хюбнер
Максимільян Кіндлер
Робін Шрьодтер
Фехтування Командна шабля (чоловіки)
  Бронза Александер Верчечак Дзюдо До 81 кг (чоловіки)
  Бронза Шаундра Дідріх Дзюдо До 70 кг (жінки)
  Бронза Максин Волтерс
Лео Шмідт
Йоханнес Теш
Катрін Готтвальд
Плавання 4 × 100 м естафета, комплексне плавання (змішані)
  Бронза Геннінг Муехляйтнер Плавання 800 м вільним стилем (чоловіки)
  Бронза Леоні Кольманн Плавання 200 м вільним стилем (жінки)
  Бронза Марек Ульріх Плавання 100 м кролем на спині (чоловіки)
  Бронза Геннінг Муехляйтнер
Пауль Гентшель
Константин Волтер
Морітц Брандт
Плавання 4 × 100 м еставета вільним стилем (чоловіки)
  Бронза Ташеена Бугар Бокс До 60 кг (жінки)
  Бронза Андреас Гайнц
Рафаель Бек
Бадмінтон Двійки (чоловіки)
  Бронза Дітер Домке Бадмінтон Одиночки (чоловіки)
  Бронза Кіра Каттенбек
Рафаель Бек
Бадмінтон Двійки (змішані)

[1]


ПосиланняРедагувати


  1. Countries - Germany - Medals - Baku 2015 1St European Games. Baku2015.com. Процитовано 2016-08-27.