Литва на літніх Олімпійських іграх 2020

Литва на літніх Олімпійських іграх 2020 була представлена 42 спортсменами у 12 видах спорту.

Литва на Олімпійських іграх
Прапор, що використовувався на Іграх
Код МОК:LTU
НОК:Національний олімпійський
комітет Литви
Олімпійські ігри в Токіо
Спортсмени 42 у 12 видах спорту
Медалі Золото
0
Срібло
1
Бронза
0
Всього
1
Участь у літніх Олімпійських іграх
1924192819321936
19921996200020042008201220162020
Участь у зимових Олімпійських іграх
192819321936
19921994199820022006201020142018
Див. також

МедалістиРедагувати

Медаль Спортсмен Вид спорту Дисципліна Дата
  Срібло Лаура Асадаускайте Сучасне п'ятиборство одиночний жіночий розряд 6 серпня

Склад учасниківРедагувати

Вид спорту Чоловіки Жінки Загалом
Легка атлетика 6 5 11
Веслування на байдарках і каное 1 0 1
Велоспорт 1 4 5
Дзюдо 0 1 1
Гімнастика 1 0 1
Сучасне п'ятиборство 1 2 3
Академічне веслування 7 2 9
Вітрильний спорт 1 1 2
Стрільба 1 0 1
Плавання 5 1 6
Важка атлетика 1 0 1
Боротьба 1 0 1
Загалом 26 16 42

Академічне веслуванняРедагувати

Спортсменів — 5
Спортсмени Дисципліна Відбіркові
заїзди
Втішний заїзд Чвертьфінали Півфінали Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце Час Місце Час Місце
Міндаугас Грішконіс одиночки 7:05,88 2Q не брав участі 7:16,71 3SA/B 6:45,90 3FA 6:57,60 6
Аурімас Адомавічіус
Саулюс Ріттер
двійки (чоловіки) 6:23,08 4R 6:27,36 2SA/B Н/Д 6:34,04 6FB 6:20,87 12
Доната Віштартайте
Мільда Вальчукайте
двійки (жінки) 6:50,38 2SA/B не брав участі 7:11,29 3FA 6:47,44 4
Домінікас Янченіс

Довидас Немеравічюс

Армандас Кяльмяліс

Мартінас Джяугіс

четвірки (чоловіки) 6:03,07 5R 6:14,73 6FB Н/Д 5:51,64 10

БоротьбаРедагувати

Спортсменів — 1
Греко-римська боротьба
Спортсмен Категорія Кваліфікація 1/8 фіналу Чвертьфінал Півфінал Фінал
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Мантас Кністаутас до 130 кг   Каяалп (TUR)

П 1-3

Завершив виступ

Важка атлетикаРедагувати

Спортсменів — 1
Спортсмен Категорія Ривок Поштовх Всього Місце
1 2 3 1 2 3
Арнас Сідіскіс до 109 кг 151 156 160 182 187 190 343 11

ВелоспортРедагувати

Спортсменів — 4

ШосеРедагувати

Спортсмен Дисципліна Час Місце
Евалдас Шишкявічус групова шосейна гонка DNF
Раза Лелейвіте групова шосейна гонка 3:59,47 35

ТрекРедагувати

Спринт
Спортсменка Дисципліна Кваліфікація Перший раунд Втішний раунд Другий раунд Втішний заїзд Чвертьфінал Півфінал Фінал
Час/Місце Суперник/Час Суперник/Час Суперник/Час Суперник/Час Суперник/Час Суперник/Час Суперник/Час
Сімона Крупекайте спринт 10,706

16Q

  Лей (HKG)

Поразка

  Кобаяси (JPN)

Поразка

Завершила виступ
Мігле Марозайте 11,031

24Q

  Фрідріх (GER)

Поразка

  Кобаяси (JPN)

Поразка

Завершила виступ
Командний спринт
Спортсменка Дисципліна Кваліфікація Півфінал Фінал
Час/Місце Суперник/Час Місце Суперник/Час Місце
Сімона Крупекайте
Мігле Марозайте
командний спринт 33,276

7Q

  Китай (CHN)

Поразка 32,827

54,833

6   Мексика (MEX)

Перемога 32,808

54,865

5
Кейрін
Спортсменка Дисципліна Перший раунд Втішний заїзд Другий раунд Фінал
Місце Місце Місце Місце
Сімона Крупекайте кейрін 6R 3 Завершила виступ
Мігле Марозайте 6R 5 Завершила виступ

ОмніумРедагувати

Спортсмен Дисципліна Скретч Темпова гонка Гонка на вибуття Гонка за очками Total points Rank
Rank Points Rank Points Rank Points Points Rank
Олівія Балийшите Жіночий омніум =13 16 17 8 6 30 -20 17 34 17

Веслування на байдарках і каноеРедагувати

Спортсменів — 1

СпринтРедагувати

Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Попередній заїзд Чвертьфінал Півфінал Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце Час Місце
Міндаугас Малдоніс Б-1 200 м 35,650 3Q 35,466 1SF 36,637 8FB 36,257 10

Вітрильний спортРедагувати

Спортсменів — 2
Спортсмен Дисципліна Заїзд Очки Остаточне
місце
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 M*
Юзас Юернотас RS: X 23 11 12 15 26 10 12 18 13 12 14 5 EL 145 15
Вікторія Андруліте Лазер радіал 38 10 29 24 26 19 23 27 33 3 Н/Д EL 194 25

Гімнастичні види спортуРедагувати

Спортивна гімнастикаРедагувати

Спортсменів — 1
Спортсмен Змагання Кваліфікація Фінал
            Загалом Місце             Загалом Місце
Роберт Творогал абсолютна першість 13.633 12.100 13.300 13.666 14.500 12.766 80.232 46 Завершив виступ

ДзюдоРедагувати

Спортсменів — 1
Спортсмен Дисципліна Раунд 1/32 Раунд 1/16 Чвертьфінал Втішний
поєдинок
Півфінал Фінал
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Сандра Яблонськіте понад 78 кг   Мараніч (CRO)

Перемога 011-000

  Дікко (FRA)

Поразка 000-010

Завершила виступ

Легка атлетикаРедагувати

Спортсменів — 11
Чоловіків
Трекові і шосейні дисципліни
Спортсмен Дисципліна Чвертьфінал Півфінали Фінал Місце
Результат Місце Результат Місце Результат
Гедімінас Трускаускас 200 м 21,02 5 Завершив виступ
Маріус Зуйкас ходьба на 20 км Н/Д 1:27:35 33
Артурас Мастіаніка ходьба на 50 км Н/Д 4:06:43 31
Технічні дисципліни
Спортсмен Дисципліна Півфінал Фінал Місце
Результат в метрах Місце Результат в метрах
Едіс Матусевічіус метання списа 81,24 14 Завершив виступ
Андрюс Гудзюс метання диска 65,94 2q 64,11 6
Адріус Глебаускас стрибки у висоту 2,17 =26 Завершив виступ
Жінки
Трекові і шосейні дисципліни
Спортсмен Дисципліна Чвертьфінал Півфінали Фінал Місце
Результат Місце Результат Місце Результат
Агне Шеркшніене 400 м 52,78 6 Завершила виступ
Брігіта Вірбаліте-Дімшіене ходьба на 20 км Н/Д 1:36:56 26
Технічні дисципліни
Спортсмен Дисципліна Півфінал Фінал Місце
Результат у метрах Місце Результат у метрах
Лівета Ясіунайте метання списа 61,96 8q 60,06 7
Діана Загайнова потрійний стрибок 13,10 28 Завершила виступ
Айріне Пальшите стрибки у висоту 1,86 =27 Завершила виступ

ПлаванняРедагувати

Спортсменів — 6
Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Попередній
заплив
Півфінал Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце
Данас Рапшис 200 метрів вільним стилем 1:45,84 9Q 1:45,32 3Q 1:45,78 8
400 метрів вільним стилем 3:46,32 13 Н/Д Завершив виступ
200 метрів комплексом 1:59,90 33 Завершив виступ
Андріус Шідлаускас 100 метрів брасом 59,46 13Q 59,82 =13 Завершив виступ
200 метрів брасом 2:09,56 13Q 2:10,69 15 Завершив виступ
Гедрюс Титяніс 100 метрів брасом 1:00,92 36 Завершив виступ
Сімонас Біліс
Дейвідас Маргевічіус
Данас Рапшис
Андріус Шідлаускас
4x100 метрів комплексом DSQ Н/Д Завершили виступ
Жінки
Спортсменка Дисципліна Попередній
заплив
Півфінал Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце
Котріна Тетеревкова 100 метрів брасом 1:06,82 15Q 1:07,39 14 Завершила виступ
200 метрів брасом 2:26,82 23 Завершила виступ

СтрільбаРедагувати

Спортсменів — 1
Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Фінал
Очки Місце Очки Місце
Кароліс Гіруліс гвинтівка з трьох положень, 50 метрів 1163 25 Завершив виступ
пневматична гвинтівка, 10 метрів 624.3 28 Завершив виступ

Сучасне п'ятиборствоРедагувати

Спортсменів — 3
Спортсмен Дисципліна Фехтування
(шпага, один дотик)
Плавання
(200 м вільним стилем)
Верхова їзда
(конкур)
Комбіновано: стрільба/біг
(10 м, пневматичний пістолет)/(3200 м)
Всього очок Фінальне місце
Ранговий раунд Бонусний раунд Місце Очки Час Місце Очки Час (штрафні очки) Місце Очки Час Місце Очки
Юстінас Кіндеріс чоловіки 24-11 2 3 246 2:02,84 18 305 99,13 31 247 11:22,82 18 618 1416 18
Лаура Асадаускайте жінки 15-20 2 25 192 2:17,21 25 276 77,09 13 300 11:38,37 2 602 1370  
Гінтаре Венчкаускайте 12-23 1 34 173 2:18,37 30 274 72,74 23 300 11:44,37 2 596 1343 7

ПосиланняРедагувати