Відкрити головне меню

Кубок Хорватії з футболу 2013—2014

Кубок Хорватії з футболу 2013–2014 — 23-й розіграш кубкового футбольного турніру в Хорватії. Титул здобула Рієка.

Кубок Хорватії 2013—2014
Подробиці
Дата проведення 27 серпня 2013 - 13 травня 2014
Кількість учасників 48
Призові місця
Gold medal blank.svg Чемпіон Рієка (3-й раз)
Silver medal blank.svg Віце-чемпіон Динамо (Загреб)
Статистика
Зіграно матчів 52
Забито голів 192 (3.69 за матч)

КалендарРедагувати

Раунд Дата Матчі Клуби
Попередній раунд 27-28 серпня 2013 16 48 → 32
Перший раунд 24 вересня - 9 жовтня 2013 16 32 → 16
Другий раунд 30 жовтня 2013 8 16 → 8
Чвертьфінали 26-27 листопада, 4 грудня 2013, 19 лютого 2014 -
3, 4, 18 грудня 2013, 12 березня 2014
8 8 → 4
Півфінали 12-19/26 березня 2014 4 4 → 2
Фінал 7/13 травня 2014 2 2 → 1

Попередній раундРедагувати

Команда 1  Рахунок  Команда 2
27 серпня 2013
Гориця (Велика Гориця) (2) 6:0 Мославац (Поповача) (4)
Загорец (Крапина) (3) 1:4 Кустошія (4)
28 серпня 2013
Опатія (3) 2:3 Лучко (2)
Меджимур'є (Чаковець) (3) 4:3 Лекенік (4)
Торпедо (Кушевац) (4) 9:0 Омладінац (Нови Град) (6)
Новиград (3) 5:0 Младость (Паліновец) (4)
Славонія (Пожега) (3) 2:0 Гранічар (Жупаня) (3)
Раднічки (Меце) (5) 1:1 дч
пен. 2:4
Сухополе (5)
Загора (Унешич) (3) 6:3 дч Огулін (4)
Подравіна (Лудбрег) (3) 3:1 дч Імотський (3)
Зеліна (2) 3:3 дч
пен. 4:2
Кроація (Грабровніца) (3)
Ядран (Пореч) (3) 3:2 дч Бобота (4)
Драва (Новиград) (4) +:- Новаля (-)
Борац (Імбріовец) (4) 2:5 Змай (Блато) (3)
Младость (Ждралові) (3) 1:2 дч Марсонія (3)
Задар 5:0 Плітвіца (Гоянец) (4)

Перший раундРедагувати

Команда 1  Рахунок  Команда 2
24 вересня 2013
Ядран (Пореч) (3) 0:6 Славен Белупо
25 вересня 2013
Меджимур'є (Чаковець) (3) +:- Карловац (-)
Сухополе (5) 0:6 Динамо (Загреб)
Драва (Новиград) (4) 0:3 Цибалія (2)
Торпедо (Кушевац) (4) 0:3 Осієк
Новиград (3) 3:0 Вараждин (3)
Марсонія (3) 0:5 Загреб (2)
Подравіна (Лудбрег) (3) 1:0 Шибеник (3)
Славонія (Пожега) (3) 1:2 Істра 1961
Лучко (2) 4:1 Поморац (Кострена) (2)
Гориця (Велика Гориця) (2) 0:0 дч
пен. 1:2
Інтер (Запрешич) (2)
Сегеста (2) 0:2 Задар
Зеліна (2) 0:1 Віноградар (4)
ХАШК (3) 1:2 Загора (Унешич) (3)
1 жовтня 2013
Кустошія (4) 1:5 Хайдук (Спліт)
9 жовтня 2013
Змай (Блато) (3) 0:11 Рієка

Другий раундРедагувати

Команда 1  Рахунок  Команда 2
30 жовтня 2013
Загора (Унешич) (3) 0:5 Динамо (Загреб)
Віноградар (4) 1:3 дч Хайдук (Спліт)
Цибалія (2) 0:2 Задар
Новиград (3) 0:2 Інтер (Запрешич) (2)
Загреб (2) 0:0 дч
пен. 3:4
Істра 1961
Подравіна (Лудбрег) (3) 1:3 Рієка
Меджимур'є (Чаковець) (3) 0:2 дч Осієк
Славен Белупо 5:4 Лучко (2)

ЧвертьфіналиРедагувати

Команда 1 Заг. Команда 2 1-й матч 2-й матч
26 листопада/3 грудня 2013
Істра 1961 3:0 Задар 1:0 2:0
27 листопада/4 грудня 2013
Славен Белупо 2:1 Інтер (Запрешич) (2) 2:1 0:0
4/18 грудня 2013
Динамо (Загреб) 7:1 Хайдук (Спліт) 5:0 2:1
19 лютого/12 березня 2014
Рієка 1:1 пен. 4:2 Осієк 1:0 0:1 дч

ПівфіналиРедагувати

Команда 1 Заг. Команда 2 1-й матч 2-й матч
12/26 березня 2014
Славен Белупо 1:4 Динамо (Загреб) 0:2 1:2
19/26 березня 2014
Рієка 2:1 Істра 1961 2:1 1:0

ФіналРедагувати

Перший матчРедагувати

7 травня 2014
19:00 (EEST)
Динамо (Загреб) 0:1 Рієка
Протокол
Максимір, Загреб
Глядачів: 8 000
Арбітр: Златко Шимчич

Другий матчРедагувати

13 травня 2014
21:00 (EEST)
Рієка 2:0 Динамо (Загреб)
Протокол
Кантріда, Рієка
Глядачів: 10 000
Арбітр: Домагой Любічич

ПосиланняРедагувати