Відкрити головне меню

Кубок Білорусі з футболу 2019–2020 — 29-й розіграш кубкового футбольного турніру в Білорусі. Титул захищає Шахтар.

Кубок Білорусі 2019—2020
Подробиці
Дата проведення 22 травня 2019 — травень 2020
Кількість учасників 52
Призові місця
Статистика

КалендарРедагувати

Раунд Дата Кількість
матчів
Кількість клубів
Перший раунд 22 травня 2019 6 52 → 46
Другий раунд 12 червня 2019 14 46 → 32
1/16 фіналу 26 червня - 28 липня 2019 16 32 → 16
1/8 фіналу 3-4 серпня 2019 8 16 → 8
1/4 фіналу 8 8 → 4
1/2 фіналу 4 4 → 2
Фінал 1 2 → 1

Перший раундРедагувати

Команда 1  Рахунок  Команда 2
22 травня 2019
Серволюкс-Агро (Могильовська область) (А) 2:6 Івацевичі (3)
Монтажник (Мозир) (А) 3:1 ДЮСШ-3 (Пінськ) (3)
Детскосельський (Городок) (А) 1:1 пен. 6:7 СМІ Автотранс (Смолевичі) (3)
Кремко (А) 2:1 Енергетик-БГАТУ (3)
ДЮСШ (Брестська область) (А) 1:3 Андердог (Чисть) (3)
Фенікс (Мінськ) (А) 0:5 Вікторія (Мар'їна Горка) (3)

Другий раундРедагувати

Команда 1  Рахунок  Команда 2
12 червня 2019
ЮАС-ДЮСШ (Житковичі) (3) -:+ НФК Мінськ (2)
Вікторія (Мар'їна Горка) (3) 2:3 Супутник (Річиця) (2)
Монтажник (Мозир) (А) 0:1 Нафтан (2)
Осиповичі (3) 0:1 Смолевичі-СТІ (2)
Андердог (Чисть) (3) 1:3 Ліда (2)
Івацевичі (3) 2:3 дч Рух (Брест) (2)
Ошмяни (3) 2:1 Хімік (Світлогорськ) (2)
СМІ Автотранс (Смолевичі) (3) 0:6 Сморгонь (2)
Молодечно-ДЮСШ-4 (3) 0:6 Арсенал (Дзержинськ) (3)
Клецьк (3) 2:2 пен. 5:3 Орша (2)
Узда (3) 0:3 Білшина (2)
Кремко (А) 0:2 Слонім-2017 (2)
Горки (3) 0:3 Хвиля (Пінськ) (2)
Неман-Агро (Столбці) (3) 1:2 Барановичі (2)

1/16 фіналуРедагувати

Команда 1  Рахунок  Команда 2
26 червня 2019
Слонім-2017 (2) 1:3 Вітебськ
Смолевичі-СТІ (2) 0:2 Шахтар
Супутник (Річиця) (2) 2:5 БАТЕ
Граніт (Мікашевичі) (2) 0:2 Динамо (Мінськ)
24 липня 2019
Барановичі (2) 1:7 Торпедо-БелАЗ
Нафтан (2) 2:1 дч Німан
27 липня 2019
Сморгонь (2) 1:4 Гомель
Локомотив (Гомель) (2) 3:0 Городея
Хвиля (Пінськ) (2) 1:3 Дніпро (Могильов)
Рух (Брест) (2) 0:1 Динамо-Берестя
НФК Мінськ (2) 1:3 дч Славія-Мозир
28 липня 2019
Арсенал (Дзержинськ) (3) 0:6 Енергетик-БДУ
Ошмяни (3) 1:3 Іслоч
Білшина (2) 1:3 Мінськ
Клецьк (3) 2:7 Торпедо (Мінськ)
Ліда (2) 3:3 пен. 2:3 Слуцьк

1/8 фіналуРедагувати

1/4 фіналуРедагувати

1/2 фіналуРедагувати

ФіналРедагувати

ПосиланняРедагувати