Список лауреатів та номінантівРедагувати

Тут наведено повний список номінантів[1].

Основні категоріїРедагувати

Категорії Фотографії
лауреатів
Переможці та номінанти
Найкращий фільм
Нагороду вручaв
«Чорний лебідь»
«Боєць»
«Початок»
«Діти в порядку»
«Промова короля»
«127 годин»
«Соціальна мережа»
«Історія іграшок 3»
«Залізна хватка»
«Зимова кістка»
Найкраща режисерська робота
Нагороду вручaла
Даррен Аронофскі — «Чорний лебідь»
Девід О. Расселл — «Боєць»
Том Гупер — «Промова короля»
Девід Фінчер — «Соціальна мережа»
Брати Коен — «Залізна хватка»
Найкраща чоловіча роль
Нагороду вручaла
Хав'єр Бардем — «Краса»
Джефф Бріджес — «Залізна хватка»
Джессі Айзенберг — «Соціальна мережа»
Колін Ферт — «Промова короля»
Джеймс Франко — «127 годин»
Найкраща жіноча роль
Нагороду вручaв
Аннет Бенінг — «Діти в порядку»
Ніколь Кідман — «Кроляча нора»
Дженніфер Ловренс — «Зимова кістка»
Наталі Портман — «Чорний лебідь»
Мішель Вільямс — «Блакитний Валентин»
Найкраща чоловіча роль другого плану
Нагороду вручaла
Крістіан Бейл — «Боєць»
Джон Говкс — «Зимова кістка»
Джеремі Реннер — «Місто злодіїв»
Марк Руффало — «Діти в порядку»
Джеффрі Раш — «Промова короля»
Найкраща жіноча роль другого плану
Нагороду вручaв
Емі Адамс — «Боєць»
Гелена Бонем Картер — «Промова короля»
Мелісса Лео — «Боєць»
Гайлі Стейнфілд — «Залізна хватка»
Джекі Вівер — «Царство тварин»
Найкращий фільм іноземною мовою
Нагороду вручaли
«Краса» (Мексика)
«Ікло» (Греція)
«Помста» (Данія)
«Пожежа» (Канада)
«Поза законом» (Алжир)
Найкращий анімаційний повнометражний фільм
Нагороду вручaли
«Як приборкати дракона»
«Ілюзіоніст»
«Історія іграшок 3»
Найкращий адаптований сценарій
Нагороду вручaли
«127 годин» — Денні Бойл та Саймон Бофой
«Соціальна мережа» — Аарон Соркін
«Історія іграшок 3» — Крістофер Нолан
«Залізна хватка» — Брати Коен
«Зимова кістка» — Дебра Гранік та Енн Роселліні
Найкращий оригінальний сценарій
Нагороду вручaли
«Ще один рік» — Майк Лі
«Боєць» — Скот Сілвер, Пол Темесі та Ерік Джонсон
«Початок» — Крістофер Нолан
«Діти в порядку» — Ліза Холоденко та Стюарт Блумберг
«Промова короля» — Девід Сейдлер

Інші категоріїРедагувати

Категорії Переможці та номінанти
Найкраща музика до фільму
Нагороду вручaли
«127 годин» — А. Р. Рахман
«Як приборкати дракона» — Джон Павелл
«Початок» — Ганс Ціммер
«Промова короля» — Александр Депла
«Соціальна мережа» — Трент Резнор і Аттікус Росс
Найкраща пісня до фільму
Нагороду вручaли
• «Coming Home» — «Сильна країна»
• «I See the Light» — «Заплутана історія»
• «If I Rise» — «127 годин»
• «We Belong Together» — «Історія іграшок 3»
Найкраща операторська робота
Нагороду вручaлa
«Чорний лебідь» — Метью Лібатик
«Початок» — Воллі Пфістер
«Промова короля» — Денні Коен
«Соціальна мережа» — Джеф Кроненвет
«Залізна хватка» — Роджер Дікінс
Найкраща робота художника-постановника
Нагороду вручaла
«Аліса в Країні Чудес» — Роберт Стромберг і Карен О'Гара
«Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії» — Стюарт Крейг і Стефані Макмілан
«Початок» — Гай Хендрікс Діас, Ларрі Діас і Дуг Моват
«Промова короля» — Ів Стюарт і Джуді Фарр
«Залізна хватка» — Джесс Гонкор і Ненсі Гай
Найкращий дизайн костюмів
Нагороду вручaли
«Аліса в Країні Чудес» — Коллен Етвуд
«Я — любов» — Антонелла Каннороцці
«Промова короля» — Дженні Бівен
«Буря» — Сенді Повел
«Залізна хватка» — Мері Зофрес
Найкращий монтаж
Нагороду вручaв
«127 годин» — Джон Гарріс
«Чорний лебідь» — Ендрю Вейсблюм
«Боєць» — Памела Мартін
«Промова короля» — Тарік Анвар
«Соціальна мережа» — Агнус Вол і Кірк Бекстер
Найкращий грим
Нагороду вручaв
«Версія Барні» — Адріен Морот
«Зворотний шлях» — Едуард Ф. Енрікес, Грегорі Фанк та Іоланда Тоссінг
«Людина-вовк» — Рік Бейкер і Дейв Елсі
Найкращий звук
Нагороду вручaли
«Початок» — Лора Гіршберг, Гарі Ріццо і Ед Новік
«Промова короля» — Пол Гемблін, Мартін Єнсен і Джон Мідглей
«Солт» — Джеффрі Дж. Габуш, Грег П. Расселл, Скотт Міллан і Вільям Сарокін
«Соціальна мережа» — Рей Клайс, Девід Паркер, Майкл Семанік і Марк Вейнгартен
«Залізна хватка» — Скіп Лайвсей, Крейг Беркі, Грег Орлофф і Пітер Ф. Карленд
Найкращий звуковий монтаж
Нагороду вручaли
«Початок» — Річард Кінг
«Історія іграшок 3» — Томас Маєрс і Майкл Сілверс
«Трон: Спадок» — Гвендолін Віттл і Едіссон Тіг
«Залізна хватка» — Скіп Лівсей і Крейг Берклі
«Некерований» — Марк Штокінгер
Найкращі візуальні ефекти
Нагороду вручaли
«Аліса в Країні Чудес» — Кен Релстон, Девід Шауб, Карі Віллегас і Сін Філліпс
«Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії» — Тім Бурк, Джон Річардсон, Крістіан Манц і Ніколас Айтаді
«Потойбічне» — Майкл Овенс, Браян Гріл, Стефан Троянскі і Джо Фаррелл
«Початок» — Пол Франклін, Кріс Корбулд, Ендрю Локлі і Пітер Бебб
«Залізна людина 2» — Янек Свррс, Бен Снов, Гед Райт і Деніел Садік
Найкращий документальний повнометражний фільм
Нагороду вручaв
«Вихід через сувенірну лавку»Бенксі і Джеймі Д'круз
«Гасленд» — Джош Фокс і Тріш Адлесік
«Всередині роботи» — Чарльз Фергюсон і Одрі Маррс
«Рестрепо» — Тім Гетерінгтон і Себастьян Джангер
«Звалище» — Люсі Волкер і Ангус Ейнслі
Найкращий документальний короткометражний фільм
Нагороду вручaли
«Вбивство в ім'я» — Джед Ротстейн
«Дівчина з обгортки» — Сара Нессон
«Чужих тут немає» — Карен Гудмен і Кірк Сімон
«Сонце, взійди» — Дженіфер Редферн і Тім Метцер
«Воїни Чигана» — Рубі Янг і Томас Леннон
Найкращий анімаційний короткометражний фільм
Нагороду вручaли
«День і Ніч» — Тедді Ньютон
«Груффало» — Макс Ленг і Джекоб Шах
«Давайте забруднювати» — Джифві Бодо
• «Втрата» — Ендрю Рухманн і Шаун Тан
• «Мадагаскар, шляховий шоденник» — Бастін Дюбо
Найкращий ігровий короткометражний фільм
Нагороду вручaли
• Визнання — Тенел Тум
Зікнення — Майкл Кріг
• Бог любові — Люк Метені
• Ти також — Іван Голдшмідт
• Бажання 143 — Ян Бернес
  1. Лауреати і номінанти (повний список)(англ.)