Місяць покращення популярних статей
Тиждень вина
ТИЖДЕНЬ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ 2021 Тиждень архітектури 2021

Назва Тижня: Тиждень Дніпропетровщини 2021

Обґрунтування Тижня: У новому році пропоную звернути свій погляд на славний козацький край і долучитися до створення і покращення статей про Дніпропетровщину. Востаннє над такою темою ми гуртувалися практично 4 роки тому, відповідно піднакопичилось нових тем для написання, та й старі пробіли ще не всі закриті. Нижче представлені статті, які зачасту мають кілька мовних версій, але прочитати українською ми цю інформацію ще не можемо. Не варто оминати увагою і статті до покращення — вони чекають свого старанного редактора, який доповнить, додасть джерела, проілюструє і відпатрулює.

Окрім створення й покращення статей пропоную долучитися до впорядкування відповідної категорії на Вікісховищі з подальшим ілюструванням статей про регіон якісними зображеннями.

Період: 4 — 17 січня 2021 року

Таблиця учасників і статей тижняРедагувати

Учасник, підпис[1] Статті до написання[2] статті до поліпшення Статті за можливості[3]
1 — Шиманський હાય! 12:59, 3 січня 2021 (UTC) Райони, міські ради
2 Дми88 (обговорення) 13:07, 3 січня 2021 (UTC) футбольна тематика
3 --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 13:55, 3 січня 2021 (UTC) Історія
4 --Alex Blokha (обговорення) 14:04, 3 січня 2021 (UTC) Історія
5 --Romanbibwiss (обговорення) 14:52, 3 січня 2021 (UTC) Персоналії, пов'язані з Францією і Німеччиною, та ін.
6 --Erik tavr (обговорення) 15:08, 3 січня 2021 (UTC)
7 --Atoly(обг) 16:06, 3 січня 2021 (UTC) щось та знайду, як не долучитися!
8 --MSha (обг) 18:15, 3 січня 2021 (UTC) ПЗФ ПЗФ
9 --Юрко (обговорення) 14:10, 4 січня 2021 (UTC) АТУ
10 Дмитро Савченко (обговорення) науковці
11 Taromsky (обговорення) Роз'їзна вулиця, вулиця 20 років Перемоги проспект Трубників, Волосько-василівські могильники
12 --ntonyahu(τaλk) (EET/KYVT) Тушканова Інеса Володимирівна, Нахманзон Давид Мойсейович, Пам'ятки архітектури національного значення в Дніпрі, Спортивно-тренувальна база ФК «Дніпро» Золота Роза (Дніпро) (зображення, вікіфікі), Метеор (стадіон) (історія)
13 --Kamelot (обговорення) 03:02, 11 січня 2021 (UTC)
14 --Brunei (обговорення) 15:58, 15 січня 2021 (UTC) надкороткі, безджерельні
15 --visem (обговорення) 19:25, 17 січня 2021 (UTC)

Статті до створенняРедагувати

ГеографіяРедагувати

ВулиціРедагувати

ГромадиРедагувати

МісцевостіРедагувати

АрхеологіяРедагувати

ІсторіяРедагувати

Російська імперіяРедагувати

СРСРРедагувати

Збройні силиРедагувати

СпецслужбиРедагувати

ПолітикаРедагувати

ЕкономікаРедагувати

Господарські діячіРедагувати

ПідприємціРедагувати

ТранспортРедагувати

ОсвітаРедагувати

ПедагогиРедагувати

НаукаРедагувати

АстрономіяРедагувати

БіологіяРедагувати

ІсторіяРедагувати

МатематикаРедагувати

МедицинаРедагувати

МистецтвознавствоРедагувати

ПравоРедагувати

ТехнікаРедагувати

ФізикаРедагувати

ТехнікаРедагувати

КультураРедагувати

АрхітектураРедагувати

КінематографРедагувати

ЛітератураРедагувати

МистецтвоРедагувати

МузикаРедагувати

ТеатрРедагувати

ФотографіяРедагувати

РелігіяРедагувати

Релігійні діячіРедагувати

Православ'яРедагувати
ЮдаїзмРедагувати

СпортРедагувати

АвтоспортРедагувати

АрмреслінгРедагувати

БадмінтонРедагувати

БаскетболРедагувати

Гравці і тренериРедагувати
КомандиРедагувати

Важка атлетикаРедагувати

ВелоспортРедагувати

ВеслуванняРедагувати

Вітрильний спортРедагувати

ВолейболРедагувати

ГандболРедагувати

ДзюдоРедагувати

Легка атлетикаРедагувати

Регбі-7Редагувати

СемиборствоРедагувати

Спортивна гімнастикаРедагувати

Спортивне орієнтуванняРедагувати

Спортивне скелелазінняРедагувати

ТенісРедагувати

ТхеквондоРедагувати

Фігурне катанняРедагувати

ФутболРедагувати

Гравці і тренериРедагувати
КомандиРедагувати
СезониРедагувати
СтадіониРедагувати
ЗмаганняРедагувати

ХокейРедагувати

Гравці і тренериРедагувати
КомандиРедагувати

ШахиРедагувати

Статті до поліпшенняРедагувати

Найпопулярніші статтіРедагувати

Число після назви статті показує кількість переглядів за попередній рік:

Короткі статтіРедагувати

Статті без джерелРедагувати

Статті, які потрібно виправити після перекладуРедагувати

Статті, що потребують вичиткиРедагувати

Ізольовані статтіРедагувати

Статті, що можуть бути застарілимиРедагувати

Статті, що можуть бути застарілимиРедагувати

Створені статтіРедагувати

До початку тижня
  1. Андрій Лукас
  2. Бражников Володимир Олександрович
  3. Брюшин Василь Дмитрович
  4. Гаврюк Євген Юрійович
  5. Бондаренко Пилип Семенович
З початку тижня
4 січня
  1. Базавлуцький прибережно-річковий комплекс
  2. Барк Петро Львович
  3. Зубов Платон Олександрович
  4. Асланян Людмила Дмитрівна
  5. Вулиця Симона Петлюри (Дніпро)
  6. Ізвольський Петро Петрович
  7. Вулиця Шолом-Алейхема (Дніпро)
  8. Горгієв Тигран Борисович
  9. Мілов Леонід Володимирович
  10. Султанбеєв Віктор Іванович
  11. Чепіжний Віктор Іванович
  12. Глухов Євген Анатолійович
  13. Курганна група біля села Червоний Запорожець
  14. Курганний могильник біля с. Слов'янка
  15. Орлова (могила)
  16. Миколаївська сільська громада (Дніпровський район)
  17. Віта Буйвид‎
    5 січня
  18. Катеринославський похід‎
  19. Лукашевич Тетяна Миколаївна
  20. Келлер Федір Едуардович
  21. Голод Сергій Гнатович
  22. Господар Вадим Іванович‎
  23. Дніпровська міська громада
  24. Обухівська селищна громада
  25. Стасіс Данісявічюс
  26. Шаблон:Історія Дніпропетровщини
  27. Підгородненська міська громада
  28. Верхівцівська міська громада
  29. Д'як Віктор Іванович
    6 січня
  30. Витоки річки Саксагань
  31. Пфейліцер-Франк Отто Германович
  32. Катеринославські губернські відомості
  33. Андрєєв Василь Аполонович
  34. Єрохін Віктор Федорович
  35. Вільногірська міська громада
  36. Вулиця Михайла Драгоманова (Дніпро)
  37. Аніскін Олександр Дмитрович
  38. Жучков Євген Іванович
  39. Жовтоводська міська громада
  40. Бірбраєр Євген Абрамович
  41. Затишнянська сільська громада
  42. Кам'янська міська громада (Кам'янський район)
  43. Роз'їзна вулиця - номінована на вилучення
  44. Вулиця 20 років Перемоги
  45. Глеюватська сільська громада
  46. Червоненська сільська громада
  47. Багдасаров Володимир Григорович
  48. Болотов Володимир Миколайович
    7 січня
  49. Богданов Микола Дмитрович
  50. Балка Ковальська
  51. Весела Дача (Кривий Ріг)
  52. Пінаєва Єлизавета Сергіївна
  53. Криворізька міська громада
  54. Лозуватська сільська громада
  55. Броницький Юліан Мар'янович
  56. Голубєв Валентин Федорович
  57. Коростовцев Михайло Олександрович
  58. Грінін Володимир Григорович
  59. Єрохін Іван Михайлович
  60. Загребаєв Анатолій Андрійович
  61. Найденко Василь Михайлович
  62. Кухар Марія Єгорівна
  63. Нікітенко Марія Миколаївна
  64. Зайцев Костянтин Миколайович
    8 січня
  65. Бузицьков Іван Дмитрович
  66. Бухонка Петро Миколайович
  67. Лео Лауккі
  68. Кожемякін Олег Андрійович
  69. Кудзієв Герман Валентинович
  70. Волошин Олександр Йович
  71. Новопільська сільська громада
  72. Нікопольська міська громада
  73. Покровська сільська громада
  74. ‎Бунчиков Володимир Олександрович
  75. ‎Компанієць Олександр Соломонович
  76. ‎Компанієць Соломон Маркович
  77. Соколовська Олександра Львівна
  78. Жадобін Юрій Вікторович
  79. Кондурару Володимир Трифонович
  80. Компанієць Олександр Соломонович
  81. Бунчиков Володимир Олександрович
  82. Куцев Володимир Миколайович
  83. Кучма Віктор Володимирович
  84. Лактіонов Валентин Савелійович
    9 січня
  85. Гарагаш Олександр Дементійович
  86. Марич Мілош Мілошевич
  87. Камінська Діна Ісааківна
  88. Вдовін Сергій Іванович
  89. Продан Алла Аркадіївна
  90. Литвинчева Надія Олександрівна
  91. Рудницька Марія Леонідівна
  92. Перемога (стадіон, Кам'янське)
  93. Губиниська селищна громада
  94. Магдалинівська селищна громада
  95. Новомосковська міська громада
  96. Дніпровські вовки (хокейний клуб)
  97. Рєзнік Сергій Олександрович
  98. Черкаська селищна громада (Новомосковський район)
  99. Кеменов Володимир Семенович
  100. ‎Едвард Гінзтон
  101. Ізотов Сергій Петрович
  102. Саїд Абдулла-хан
  103. Малай Андрій Володимирович
  104. Манжелей Володимир Іванович
  105. Могильний В'ячеслав Вікторович
  106. Новиков Валентин Миколайович
  107. Ольшанський Лев Абрамович
  108. Орлов Юрій Дмитрович
    10 січня
  109. Павлоградська міська громада
  110. Тернівська міська громада
  111. Колос (стадіон, Чкалове)
  112. Брагинівська сільська громада
  113. Першотравенська міська громада
  114. Колос (Нікопольський район)
  115. Прапор Магдалинівки
  116. Петропавлівська селищна громада
  117. Герб Петропавлівки (смт)
  118. Прапор Петропавлівки (смт)
  119. Герб Великої Костромки
  120. Синельниківська міська громада
  121. Прапор Великої Костромки
  122. Прапор Письменного
  123. Слов'янська сільська громада
  124. Головня Олександр Антонович
  125. Гречіхін Микита Артемович
  126. Джинчарадзе Ісрафіл Кемалович
  127. Зіангіров Мухамед Султангірович
  128. Растєгаєв Сергій Олександрович
  129. Саричев Геннадій Андрійович
  130. Сармонт Валерій Миколайович
  131. Семенов Олексій Олександрович
  132. Сіроштан Ігор Григорович
  133. Соболєв Олексій Валерійович
    11 січня
  134. Неменов Леонід Михайлович
  135. Провора Хома Васильович
  136. Бєлов Віктор Омелянович
  137. Герб Верхівцевого
  138. Прапор Верхівцевого
  139. Герб Вільногірська
  140. Прапор Вільногірська
  141. Герб Карнаухівки
  142. Герб Лоцманської Кам'янки
  143. Прапор Лоцманської Кам'янки
  144. Герб Любимівки
  145. Герб Першого Травня
  146. Болдирєва Євдокія Гаврилівна
  147. Герб Придніпрянського
  148. Герб Сурсько-Литовського
  149. Прапор Сурсько-Литовського
  150. Герб Аулів
  151. Прапор Аулів
  152. Борисанов Василь Тихонович
  153. Рудничне (Кривий Ріг)
  154. Перший Новомосковський благочинницький округ Дніпропетровської єпархії УПЦ (МП)
  155. Сурначевська Раїса Нефедівна
  156. Соколов Віктор Захарович
  157. Стефанович Ілля Олександрович
  158. Хізанейшвілі Отар Давидович
  159. Цаплюк Ігор Юрійович
  160. Шальнов Валерій Дмитрович
  161. Шликов Віктор Леонідович
  162. Шмуригін Геннадій Павлович
    12 січня
  163. Ведерников Борис Олексійович
  164. Герб Слов'янки
  165. Прапор Слов'янки
  166. Вишневська Зоя Всеволодівна
  167. Герб Могилева
  168. Прапор Могилева
  169. Прапор Перещепиного
  170. Герб Черкаського
  171. Прапор Черкаського
  172. Шелепов Петро Омелянович
  173. Леві Іцхак Шнеєрсон
  174. Бормаченко Борис Олександрович
  175. Лементарьов Степан Гаврилович
  176. Яшник Володимир Никонович
  177. Механізатор (футзальний клуб)
  178. Герб Волоського
  179. Прапор Волоського
  180. Прапор Тернівки (міста)
  181. Герб Маломихайлівки
  182. Герб Марганця
  183. Прапор Марганця
  184. Герб Новопідкряжа
  185. Балабуха Федір Олексійович
  186. Прапор Новопідкряжа
  187. Йозефстальський колоністський округ
  188. Тушканова Інеса Володимирівна
  189. Брон Онисим Михайлович
  190. Шальнєв Валерій Дмитрович
    13 січня
  191. Нахманзон Давид Мойсейович
  192. Авраменко Володимир Олександрович
  193. Білецький Федір Іванович
  194. Бутенко Леонід Михайлович
  195. Булейко Віталій Володимирович
  196. Виноградов Володимир Борисович
  197. Воробйов Олександр Федотович
  198. Воробйов Дмитро Володимирович (футболіст)
  199. Гварамадзе Вахтанг Миколайович
  200. Василенко Кім Юхимович
  201. Данилевський Віктор Миколайович
  202. Горовий Іван Іванович
  203. Гоцелюк Василь Тимофійович
  204. Гузик Леонід Олексійович
  205. Гуркін Михайло Антонович
  206. Ємельянов Михайло Кузьмич
    14 січня
  207. Оршанський Ісаак Григорович
  208. Вербицька Євгенія Матвіївна
  209. Романова Галина Федорівна
  210. Комоєдов Володимир Петрович
  211. Жицький Сергій Георгійович
  212. Забєлін Герман Олександрович
  213. Глоба Микола Васильович
  214. Зайцев Микола Михайлович
  215. Зальотов Геннадій Сергійович
  216. Шатохін Володимир Миколайович
  217. Іванчук Павло Трохимович
  218. Касимцев Олександр Серафимович
  219. Ковтун Олег Іванович
  220. Колосов Григорій Никифорович
  221. Константінов Володимир Михайлович (футболіст)
    15 січня
  222. Годенко Михайло Семенович
  223. Грімм Петро Павлович
  224. Кабанов Микола Олександрович
  225. Костишин Віталій Володимирович
  226. Кохадзе Іраклій Костянтинович
  227. Кротков В'ячеслав Дмитрович
  228. Легчанов Валерій Акіндійович
  229. Майсурадзе Акакій Васильович
  230. Макаєв Ільдар Рашидович
  231. Маляров Анатолій Володимирович
  232. Наторов Віктор Олександрович
  233. Нефьодов Олександр Іванович
    16 січня
  234. Князик Олександр Веніамінович
  235. Кобринський Ілля Григорович
  236. Монахов Володимир Васильович
  237. Неледва Галина Олександрівна
  238. Озюм В'ячеслав Анатолійович
  239. Паіс Давид Борисович
  240. Петров Юрій Іванович (футболіст)
  241. Поляков Сергій Володимирович (футболіст)
  242. Постоленко Валерій Анатолійович
  243. Савенчук Олександр Михайлович
  244. Самохвалов Василь Флегонтович
  245. Тисовський Михайло Станіславович
  246. Фокін Володимир Іванович (футболіст)
  247. Хандрига Олександр Якович
    17 січня
  248. Пам'ятки архітектури національного значення в Дніпрі
  249. Спортивно-тренувальна база ФК «Дніпро»
  250. Овчинников Василь Федорович
  251. Гаркуша Григорій Трохимович
  252. Гладкий Володимир Ілліч
  253. Залман Бельчовський
  254. Дюльдін Олександр Валентинович
  255. Фадєєв Ростислав Андрійович
  256. Чеботарьов Леонід Федорович
  257. Черьомушкін Анатолій Матвійович
  258. Чечеленко Владислав Олександрович
  259. Чуваєв Віталій Олександрович
  260. Шагинян Георгій Петрович
  261. Шелест Сергій Павлович
  262. Штурлак Олександр Григорович
  263. Шур Геннадій Григорович
  264. Юлгушев Анвар Хасьянович
  265. Япринцев Віктор Захарович
  266. Авангард (Дніпропетровськ)
  267. Авангард (футзальний клуб, Жовті Води)
  268. Агроуніверситет (футзальний клуб)
  269. Будівел
  270. Титан (Вільногірськ)
    18 січня
  271. Будівельник (Дніпродзержинськ)
  272. Вихор (Дніпропетровськ)
  273. ДХТІ (футзальний клуб)
  274. Метал (Дніпропетровськ)
  275. Метеор (футбольний клуб, Дніпропетровськ)
  276. Ніке (футзальний клуб)
  277. Приват (футзальний клуб, Кривий Ріг)
  278. Фортуна (футзальний клуб, Дніпропетровськ)
  279. Чемпіонат Дніпропетровської області з футболу 2019
  280. Стрижевський Володимир Федорович

Поліпшені статтіРедагувати

З початку тижня
4 січня
  1. Витоки річки Базавлук (заказник)
  2. Середньобазавлуцький (заказник)
    5 січня
  3. Базавлук (річка)
  4. Богданівський заказник
  5. Грузька
  6. Нікопольські плавні
  7. Степовий каньйон (заказник)
  8. Апостолівський район
  9. Васильківський район (Дніпропетровська область)
    6 січня
  10. Верхньодніпровський район
  11. Дебальцевські лимани
  12. Ділянка соснових насаджень (пам'ятка природи)
  13. Дніпровський район (Дніпропетровська область, 1965—2020)
  14. Кам'янський район (Дніпропетровська область)
  15. Краснопільський
  16. Вулиця Курчатова (Дніпро)
    7 січня
  17. Проспект Трубників
  18. Мальовничий каньйон на річці Кам'янці в Токівських гранітах
  19. Кам'янський прибережно-річковий комплекс
  20. Заплава річки Базавлук
  21. Криворізький район (1925—2020)
  22. Криничанський район
  23. Балка Крутенька
  24. Магдалинівський район
  25. Озеро Довге (заказник)
  26. Велика Западня
    8 січня
  27. Межівський район
  28. Нікопольський район (1923—2020)
  29. Новомосковський район (1923—2020)
  30. Павлоградський район (1923—2020)
  31. Балка Парна
    9 січня
  32. Петриківський район
  33. Петропавлівський район
  34. Покровський район (Дніпропетровська область)
    11 січня
  35. Чиста криниця (пам'ятка природи)
    12 січня
  36. Межиріччя (ландшафтний заказник)
  37. Тернівський ландшафтний заказник
  38. Ділянка насаджень сосни звичайної (пам'ятка природи)
  39. Високопродуктивні дубові насадження (ділянка 15)
  40. Високопродуктивні дубові насадження (ділянка 7)
  41. Орлівщанські віковічні сосни
  42. Природне відслонення Новомосковського горизонту із стародавньою фауною
    13 січня
  43. Самарські плавні
  44. Вербова (річка)
  45. Скелеватські виходи (пам'ятка природи)
    14 січня
  46. Кобильна (притока Інгульця)
  47. Балка Кобильна
  48. Білі тополі (пам'ятка природи)
  49. Шатохін Володимир Миколайович
    15 січня
  50. Ганнівка (Широківський район)
  51. Розе Федір Якович
  52. Алексєєв Юрій Васильович
  53. П'ятихатське родовище вогнетривких глин
  54. Дніпробуд
    16 січня
  55. Золота Роза (Дніпро)
  56. Метеор (стадіон)
    17 січня
  57. Вуйчицький Анатолій Станіславович
  58. Чемерський Павло Дем'янович
  59. Виноградівка (П'ятихатський район)
  60. Самар (місто)

Див. такожРедагувати

ПриміткиРедагувати

  1. для ухвалення позитивного рішення про проведення необхідним є мінімум 3 учасники
  2. для ухвалення позитивного рішення про проведення необхідним є мінімум 15 статей
  3. Тут, на відміну від статей до створення і до поліпшення можна подати загальні побажання до створення або поліпшення статей