Відкритий чемпіонат Франції з тенісу 1999, жінки, парний розряд

тенісний турнір
Відкритий чемпіонат Франції 1999
Чемпіон   США Серена Вільямс
США Вінус Вільямс
Фіналіст   Швейцарія Мартіна Хінгіс
Росія Анна Курнікова
Рахунок фіналу   6–3, 6–7(2–7), 8–6
Дисципліни
Одиночний розряд   чоловіки   жінки       хлопці   дівчата
Парний розряд   чоловіки   жінки   мікст   хлопці   дівчата
Інші
Легенди      
ІВ одиночки      
ІВ пари      

Мартіна Хінгіс і Яна Новотна були чинними чемпіонками, але цього разу виступали в парі з іншими партнерками. Новотна з Наташою Звєрєвою були першими сіяними, а Хінгіс з Анною Курніковою - другими. Новотна і Звєрєва знялись у чвертьфіналі проти Ліндсі Девенпорт і Марі П'єрс, а Хінгіс і Курнікова досягнули фіналу, в якому поступилися сестрам Серені і Вінус Вільямс з рахунком 6–3, 6–7(2–7), 8–6. Для сестер Вільямс це був перший титул у парі на турнірах Великого шолома і перший крок на шляху до здобуття кар'єрного золотого шолома в парі.

Сіяні париРедагувати

  1.   Яна Новотна /   Наташа Звєрєва (чвертьфінал, знялася)
  2.   Мартіна Хінгіс /   Анна Курнікова (фінал)
  3.   Ліза Реймонд /   Ренне Стаббс (1-ше коло)
  4.   Александра Фусаї /   Наталі Тозья (півфінал)
  5.   Олена Лиховцева /   Ай Суґіяма (чвертьфінал)
  6.   Маріан де Свардт /   Олена Татаркова (1-ше коло)
  7.   Лариса Нейланд /   Аранча Санчес Вікаріо (чвертьфінал)
  8.   Іріна Спирля /   Кароліна Віс (1-ше коло)
  9.   Серена Вільямс /   Вінус Вільямс (чемпіонки)
  10.   Кончіта Мартінес /   Патрісія Тарабіні (3-тє коло)
  11.   Мері Джо Фернандес /   Моніка Селеш (2-ге коло)
  12.   Ліндсі Девенпорт /   Марі П'єрс (півфінал)
  13.   Барбара Шетт /   Патті Шнідер (3-тє коло)
  14.   Сільвія Фаріна /   Каріна Габшудова (3-тє коло)
  15.   Флоренсія Лабат /   Домінік Ван Рост (3-тє коло)
  16.   Крістін Кунс /   Кімберлі По (1-ше коло)

СіткаРедагувати

ЛегендаРедагувати

  • Alt = Заміна
  • SE = Виняток
  • PR = Захищений рейтинг
  • w/o = Без гри
  • r = Зняття
  • d = Присуджено перемогу


Фінальна частинаРедагувати

  Чвертьфінал Півфінал Фінал
                                       
  1    Яна Новотна
  Наташа Звєрєва
3 r    
12    Ліндсі Девенпорт
  Марі П'єрс
2      
  12    Ліндсі Девенпорт
  Марі П'єрс
4 1    
  9    Серена Вільямс
  Вінус Вільямс
6 6    
9    Серена Вільямс
  Вінус Вільямс
6 7  
       Елс Калленс
  Ріта Гранде
0 5    
    9    Серена Вільямс
  Вінус Вільямс
6 62 8
  2    Мартіна Хінгіс
  Анна Курнікова
3 77 6
  5    Олена Лиховцева
  Ай Суґіяма
6 4 9  
4    Александра Фусаї
  Наталі Тозья
2 6 11  
  4    Александра Фусаї
  Наталі Тозья
3 6 4
  2    Мартіна Хінгіс
  Анна Курнікова
6 3 6  
7    Лариса Нейланд
  Аранча Санчес Вікаріо
2 3  
  2    Мартіна Хінгіс
  Анна Курнікова
6 6    

Верхня половинаРедагувати

Секція 1Редагувати

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Чвертьфінали
1    Я Новотна
  Н Звєрєва
5      
     Ж Алар-Декюжі
  А Моресмо
4 r       1    Я Новотна
  Н Звєрєва
3 6 6  
WC    С Форец
  С Шеффель
3 3          Н Арендт
  М Боллеграф
6 1 4  
     Н Арендт
  М Боллеграф
6 6         1    Я Новотна
  Н Звєрєва
6 6    
     К Крістя
  Р Драгомір
7 6         13    Б Шетт
  П Шнідер
2 2    
     Є Куликовська
  О Лугіна
5 3            К Крістя
  Р Драгомір
4 2  
     E De Villiers
  Р Хіракі
61 0     13    Б Шетт
  П Шнідер
6 6    
13    Б Шетт
  П Шнідер
77 6         1    Я Новотна
  Н Звєрєва
3 r  
12    Л Девенпорт
  М П'єрс
6 66 6       12    Л Девенпорт
  М П'єрс
2    
     К Адамс
  Ч Рубін
3 78 2     12    Л Девенпорт
  М П'єрс
5 6 6  
     Е Делоун
  Н Пратт
6 6          Е Делоун
  Н Пратт
7 0 3  
     Kim E-h
  Т Танасугарн
0 2         12    Л Девенпорт
  М П'єрс
6 6  
     Дж Лі
  Ван Ш-т
3 6 1            А Ортуньйо
  К Торренс-Валеро
1 4    
     А Ортуньйо
  К Торренс-Валеро
6 2 6          А Ортуньйо
  К Торренс-Валеро
6 4 6
     М Дрейк
  Дж Стек
6 1 8        М Дрейк
  Дж Стек
4 6 4  
8    І Спирля
  К Віс
3 6 6  

Секція 2Редагувати

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Чвертьфінали
3    Л Реймонд
  Р Стаббс
4 3    
     В Менга
  Е Вагнер
6 6            В Менга
  Е Вагнер
7 77    
     К Берклей
  К-Е Г'юз
6 6          К Берклей
  К-Е Г'юз
5 65    
     Л Флемінг
  Б Стюарт
2 1              В Менга
  Е Вагнер
1 3    
     К Мароші
  М Рамон Клімент
2 2         9    С Вільямс
  В Вільямс
6 6    
     Е Фрейзер
  К Шлукебір
6 6            Е Фрейзер
  К Шлукебір
3 2  
     А Кетцер
  І Горрочатегі
2 3     9    С Вільямс
  В Вільямс
6 6    
9    С Вільямс
  В Вільямс
6 6         9    С Вільямс
  В Вільямс
6 7  
16    K Kunce
  К По
6 4 4            Е Калленс
  Р Гранде
0 5  
     Л Немечкова
  Р Зрубакова
3 6 6          Л Немечкова
  Р Зрубакова
0 2    
     Б Шульц-Маккарті
  Л Вілд
65 1          Л Куртуа
  М Шонессі
6 6    
     Л Куртуа
  М Шонессі
77 6              Л Куртуа
  М Шонессі
63 67  
     Е Калленс
  Р Гранде
6 6              Е Калленс
  Р Гранде
77 79    
     К Сінгер
  Г Вілдова
4 2            Е Калленс
  Р Гранде
0 6 6
     А Молік
  К Мораріу
3 7 7        А Молік
  К Мораріу
6 4 2  
6    М де Свардт
  О Татаркова
6 5 5  

Нижня половинаРедагувати

Секція 3Редагувати

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Чвертьфінали
5    О Лиховцева
  А Суґіяма
7 6    
     О Карлссон
  Е Луа
5 2       5    О Лиховцева
  А Суґіяма
77 2 6  
     Л Голарса
  Ж Гусарова
6 6          Л Голарса
  Ж Гусарова
63 6 3  
     С Джеясілан
  Е Меліхарова
4 0         5    О Лиховцева
  А Суґіяма
77 6    
     А Ольша
  Л Остерло
6 66 6       14    С Фаріна
  К Габшудова
63 0    
     А Еллвуд
  Л Макші
4 78 4          А Ольша
  Л Остерло
2 1  
     Д Грем
  Л Монтальво
4 2     14    С Фаріна
  К Габшудова
6 6    
14    С Фаріна
  К Габшудова
6 6         5    О Лиховцева
  А Суґіяма
6 4 9
15    Ф Лабат
  Д Ван Рост
77 6         4    А Фусаї
  Н Тозья
2 6 11
     РМ Андрес Родрігес
  E Bes Ostáriz
65 1       15    Ф Лабат
  Д Ван Рост
6 6    
     Р Макквіллан
  Нана Міягі
6 61 7        Р Макквіллан
  Нана Міягі
2 3    
     К Денін
  М Мурич
4 77 5       15    Ф Лабат
  Д Ван Рост
1 4  
     М Саекі
  Ю Йосіда
6 62 6       4    А Фусаї
  Н Тозья
6 6    
WC    Л Жирарді
  С Пітковскі
2 77 3          М Саекі
  Ю Йосіда
4 0  
     К Фрає
  П Стоянова
4 3     4    А Фусаї
  Н Тозья
6 6    
4    А Фусаї
  Н Тозья
6 6    

Секція 4Редагувати

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Чвертьфінали
7    Л Нейланд
  А Санчес Вікаріо
6 6    
     С Аппельманс
  М Ореманс
2 2       7    Л Нейланд
  А Санчес Вікаріо
6 6    
     С Норландер
  Х Пападакі
5 77 6        С Норландер
  Х Пападакі
1 2    
WC    Н Деші
  В Раззано
7 64 2       7    Л Нейланд
  А Санчес Вікаріо
6 6    
     К Грдлічкова
  Тіна Кріжан
6 0 6       10    К Мартінес
  П Тарабіні
1 4    
     К Богерт
  А-Г Сідо
3 6 2          К Грдлічкова
  Тіна Кріжан
5 2  
     К Блек
  І Селютіна
64 1     10    К Мартінес
  П Тарабіні
7 6    
10    К Мартінес
  П Тарабіні
77 6         7    Л Нейланд
  А Санчес Вікаріо
2 3  
11    М Дж Фернандес
  М Селеш
6 6         2    М Хінгіс
  А Курнікова
6 6  
Alt    А Грем
  Т Мусгрейв
2 0       11    М Дж Фернандес
  М Селеш
65 77 4  
     О Барабанщикова
  Б Ріттнер
6 4 8        Л Горн
  К Среботнік
77 63 6  
     Л Горн
  К Среботнік
0 6 10            Л Горн
  К Среботнік
6 2 5
     В Руано Паскуаль
  П Суарес
6 6         2    М Хінгіс
  А Курнікова
1 6 7  
     Р Куті-Кіш
  К Шнайдер
0 3            В Руано Паскуаль
  П Суарес
1 4  
     А Кокто
  А Дешом-Баллере
4 2     2    М Хінгіс
  А Курнікова
6 6    
2    М Хінгіс
  А Курнікова
6 6    

ПосиланняРедагувати