Відкрити головне меню

Відкритий чемпіонат Австралії з тенісу 2017, змішаний парний розряд

Відкритий чемпіонат Австралії 2017
Чемпіон   США Абігейл Спірс
Колумбія Хуан Себастьян Кабаль
Фіналіст   Індія Саня Мірза
Хорватія Іван Додіг
Рахунок фіналу   6–2, 6–4
Дисципліни
Одиночний розряд   чоловіки   жінки       хлопці   дівчата
Парний розряд   чоловіки   жінки   мікст   хлопці   дівчата
Інші
Легенди      
ІВ одиночки      
ІВ пари      
Основна стаття: Відкритий чемпіонат Австралії з тенісу 2017


Минулорічні чемпіони Олена Весніна та Бруно Соарес не змогли захищати титул, оскільки Весніна вирішила цього року не грати. Соарес грав у парі з Катержиною Сіняковою, але в другому колі вони знялися.

Титул виграли Абігейл Спірс та Хуан Себастьян Кабаль, здолавши в фіналі пару Саня Мірза / Іван Додіг, 6–2, 6–4.

Сіяні париРедагувати

СіткаРедагувати

ЛегендаРедагувати

  • Alt = Заміна
  • SE = Виняток
  • PR = Захищений рейтинг
  • w/o = Без гри
  • r = Зняття
  • d = Присуджена перемога


Фінальна частинаРедагувати

  Півфінали Фінал
                         
     Еліна Світоліна
  Кріс Гуччоне
61 2  
   Абігейл Спірс
  Хуан Себастьян Кабаль
77 6  
     Абігейл Спірс
  Хуан Себастьян Кабаль
6 6
  2    Саня Мірза
  Іван Додіг
2 4
WC    Саманта Стосур
  Сем Грот
4 6 [5]
  2    Саня Мірза
  Іван Додіг
6 2 [10]  

Верхня половинаРедагувати

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Чвертьфінали
1    Б Маттек-Сендс
  М Браян
6 4 [10]  
WC    А Родіонова
  Дж-П Сміт
4 6 [6]     1    Б Маттек-Сендс
  М Браян
6 6  
   Сю Іфан
  Ф Мартен
6 6      Сю Іфан
  Ф Мартен
3 2  
   Л Губер
  М Матковський
2 3       1    Б Маттек-Сендс
  М Браян
 
   Е Світоліна
  К Гуччоне
6 65 [10]          Е Світоліна
  К Гуччоне
w/o  
   А-Л Гренефельд
  Р Фара
3 77 [7]        Е Світоліна
  К Гуччоне
w/o
   МХ Мартінес Санчес
  П Куевас
4 3   6    К Сінякова
  Б Соарес
 
6    К Сінякова
  Б Соарес
6 6          Е Світоліна
  К Гуччоне
61 2
3    А Главачкова
  Е Роже-Васслен
6 66 [8]          А Спірс
  ХС Кабаль
77 6
   Р Атаво
  Р Лінстедт
0 78 [10]        Р Атаво
  Р Лінстедт
4 4  
   А Клепач
  Т Х'юї
78 65 [8]      М Крайчек
  Р Класен
6 6  
   М Крайчек
  Р Класен
66 77 [10]          М Крайчек
  Р Класен
4 3
   І-К Беґу
  Г Текеу
6 6          А Спірс
  ХС Кабаль
6 6  
   В Кінґ
  А-у-Г Куреші
3 4        І-К Беґу
  Г Текеу
4 3
   А Спірс
  ХС Кабаль
6 77      А Спірс
  ХС Кабаль
6 6  
7    Л Градецька
  Р Степанек
4 64  

Нижня половинаРедагувати

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Чвертьфінали
8    Б Крейчикова
  Р Рам
7 62 [7]  
WC    К Деллаква
  М Рід
5 77 [10]     WC    К Деллаква
  М Рід
2 3  
WC    Д Аява
  М Полманс
4 3   WC    М Хінгіс
  Л Паес
6 6  
WC    М Хінгіс
  Л Паес
6 6       WC    М Хінгіс
  Л Паес
3 2  
WC    С Стосур
  С Грот
6 6       WC    С Стосур
  С Грот
6 6  
WC    П Пармантьє
  Н Маю
3 4     WC    С Стосур
  С Грот
78 7
   Д Юрак
  ЖЖ Роєр
6 6      Д Юрак
  ЖЖ Роєр
66 5  
4    Х Чжань
  М Мирний
4 2       WC    С Стосур
  С Грот
4 6 [5]
5    Ю Чань
  Л Кубот
6 7       2    С Мірза
  І Додіг
6 2 [10]
WC    Д Гаврилова
  Л Савіль
3 5     5    Ю Чань
  Л Кубот
4 7 [3]  
   К Среботнік
  М Вінус
4 77 [7]      Г Дабровскі
  Р Бопанна
6 5 [10]  
   Г Дабровскі
  Р Бопанна
6 65 [10]          Г Дабровскі
  Р Бопанна
4 6 [10]
   Чжен Сайсай
  А Пея
77 6       2    С Мірза
  І Додіг
6 3 [12]  
WC    С Пірс
  Джон Пірс
63 3        Чжен Сайсай
  А Пея
6 3 [6]
   Л Зігемунд
  М Павич
5 4   2    С Мірза
  І Додіг
2 6 [10]  
2    С Мірза
  І Додіг
7 6  

ПосиланняРедагувати