Медаль
|
Спортсмен
|
Вид спорту
|
Дисципліна
|
Дата
|
1 Золото |
Софія Гречко Київ |
Підводне плавання |
200 м на поверхні |
8 липня
|
1 Золото |
Анжеліка Терлюга Одеська область |
Карате |
куміте, до 55 кг |
8 липня
|
1 Золото |
Аніта Серьогіна Одеська область |
Карате |
куміте, до 61 кг |
9 липня
|
1 Золото |
Важа Дуіаурі Вінницька область |
Сумо |
середня вага |
9 липня
|
1 Золото |
Світлана Ярьомка Київська область |
Сумо |
важка вага |
9 липня
|
1 Золото |
Володимир Рисєв Донецька область |
Паверліфтинг |
важка вага |
9 липня
|
1 Золото |
Олексій Бичков Донецька область |
Паверліфтинг |
надважка вага |
10 липня
|
1 Золото |
Іванна Березовська Київська область |
Сумо |
довільна вага |
10 липня
|
1 Золото |
Богдан Колмаков Кіровоградська область |
Паркур |
швидкість |
11 липня
|
1 Золото |
Вікторія Козловська Дніпропетровська область Таїсія Марченко Сумська область |
Спортивна акробатика |
пари |
15 липня
|
1 Золото |
Богдан Пограничний Вінницька область Данило Стецюк Вінницька область |
Спортивна акробатика |
пари |
16 липня
|
1 Золото |
Богдан Мочульський Волинська область |
Джиу-джитсу |
до 62 кг |
16 липня
|
1 Золото |
Данило Фільченко Дніпропетровська область |
Водолижний спорт |
стрибки з трампліну |
16 липня
|
1 Золото |
Анастасія Кулініч Київ |
Муай тай |
до 48 кг |
17 липня
|
1 Золото |
Ігор Любченко Одеська область |
Муай тай |
до 63,5 кг |
17 липня
|
1 Золото |
Олег Приймачов Полтавська область |
Муай тай |
до 91 кг |
17 липня
|
2 Срібло |
Микола Бараннік Луганська область |
Паверліфтинг |
середня вага |
9 липня
|
2 Срібло |
Софія Гречко Київ |
Підводне плавання |
400 м на поверхні |
9 липня
|
2 Срібло |
Станіслав Горуна Львівська область |
Карате |
куміте, до 75 кг |
9 липня
|
2 Срібло |
Демід Карченко Харківська область |
Сумо |
легка вага |
9 липня
|
2 Срібло |
Карина Колеснік Запорізька область |
Сумо |
середня вага |
9 липня
|
2 Срібло |
Іванна Березовська Київська область |
Сумо |
важка вага |
9 липня
|
2 Срібло |
Аліна Крисько Київська область |
Ушу |
дао шу та гунь шу |
13 липня
|
2 Срібло |
Орфан Санадзе Дніпропетровська область |
Кікбоксинг |
до 63,5 кг |
14 липня
|
2 Срібло |
Віталій Дубіна Херсонська область |
Кікбоксинг |
до 75 кг |
14 липня
|
2 Срібло |
Данило Фільченко Дніпропетровська область |
Водолижний спорт |
фігурне катання |
15 липня
|
2 Срібло |
Богдана Голуб Київ |
Джиу-джитсу |
неваза |
16 липня
|
2 Срібло |
Олександр Єфіменко Дніпропетровська область |
Муай тай |
до 71 кг |
17 липня
|
3 Бронза |
Анастасія Дерев'янко Донецька область |
Паверліфтинг |
легка вага |
8 липня
|
3 Бронза |
Лариса Соловйова Київ |
Паверліфтинг |
середня вага |
8 липня
|
3 Бронза |
Анастасія Антоняк Київ |
Підводне плавання |
400 м на поверхні |
9 липня
|
3 Бронза |
Святослав Семикрас Рівненська область |
Сумо |
легка вага |
9 липня
|
3 Бронза |
Данило Ковальов Донецька область |
Паверліфтинг |
важка вага |
9 липня
|
3 Бронза |
Татяна Мельник Хмельницька область |
Паверліфтинг |
супер важка вага |
10 липня
|
3 Бронза |
Світлана Ярьомка Київська область |
Сумо |
довільна вага |
10 липня
|
3 Бронза |
Олександр Вересюк Донецька область |
Сумо |
довільна вага |
10 липня
|
3 Бронза |
Роман Рева Київська область |
Ушу |
чангкван |
12 липня
|
3 Бронза |
Вікторія Онопрієнко Київська область |
Художня гімнастика |
стрічка |
13 липня
|
3 Бронза |
Роман Щербатюк Черкаська область |
Кікбоксинг |
понад 91 кг |
14 липня
|
3 Бронза |
Дарина Іванова Київська область |
Кікбоксинг |
до 52 кг |
14 липня
|
3 Бронза |
Аліна Мартинюк Рівненська область |
Кікбоксинг |
до 60 кг |
14 липня
|
3 Бронза |
Ярослав Ткач Кіровоградська область |
Скелелазіння |
швидкість |
14 липня
|
3 Бронза |
Вікторія Куніцка Волинська область Олександра Мальчук Волинська область Дарина Пом'яновська Волинська область |
Спортивна акробатика |
групи |
16 липня
|
3 Бронза |
Владислав Микитась Херсонська область |
Муай тай |
до 57 кг |
17 липня
|
3 Бронза |
Станіслав Кукурудз Львівська область Юрій Пуш Львівська область Юрій Савка Львівська область Тарас Яруш Львівська область |
Спортивна акробатика |
групи |
17 липня
|